The Last Case of Benedict Fox w Xbox Game Pass

Podczas kwietniowej prezentacji ID@Xbox nie zabrakło kolejnych interesujących zapowiedzi dla abonentów Xbox Game Pass. Otrzymaliśmy nowe zwiastuny, a także dokładne daty premier czterech gier.

  • Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly (PC, Xbox) – dostępne od 20 kwietnia
  • Homestead Arcana (PC, Xbox) – dostępne od 21 kwietnia
  • Casesette Beasts (PC) – dostępne od 26 kwietnia
  • The Last Case of Benedict Fox (PC, Xbox, xCloud) – dostępne od 27 kwietnia

Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly to gra, w której zajmiemy się przygotowywaniem kawy i rozmową z klientami odwiedzającymi naszą kawiarnię.

Miłośników relaksujących symulatorów farmy z pewnością ucieszy pojawienie się w Xbox Game Pass Homestead Arcana. Twórcy nie stawiają jednak na realizm, bo podczas uprawy roślin będziemy korzystać nie tylko z nasion, ale również… magii.

Pokemony na Xboksie? No prawie! W Casette Beats będziemy eksplorować otwarty świat, kolekcjonować różnego rodzaju stworzenia, a następnie wystawiać je do walki w turowych pojedynkach. Skojarzenia ze słynną serią znaną z konsol Nintendo nasuwają się same.

The Last Case of Benedict Fox w XGP to zaś propozycja dla graczy, którzy cenią sobie mroczną atmosferę oraz wymagający gameplay. Dzieło polskiego studia Plot Twist to metroidvania, w której znalazło się miejsce zarówno dla akcji, jak i zagadek logicznych, a wszystko to w klimacie rodem z książek noir pulp i twórczości Lovecrafta.


Tani Game Pass umożliwi Wam zagranie we wszystkie wyżej wymienione produkcje w ramach abonamentu:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze