Ghostwire Tokyo w Xbox Game Pass

Posiadacze sprzętów Microsoftu musieli wykazać się cierpliwością, ale wreszcie dostaliśmy Ghostwire Tokyo w Xbox Game Pass! Dzieło deweloperów z Tango Gameworks można już pobierać na PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Przypominamy, że wcześniej tytuł ten przez ponad rok dostępny był na konsolową wyłączność PlayStation 5.

Ghostwire Tokyo to pierwszoosobowa gra akcji przenosząca graczy do tytułowej stolicy Japonii, w której doszło do przedziwnych zdarzeń. Niemal cała populacja miasta zniknęła, a na ulicach pojawiły się zjawy, demony i upiory o niezbyt przyjaznym usposobieniu. Główny bohater, młody mężczyzna o imieniu Akito, łączy siły z KK, doświadczonym łowcą, który już wcześniej miał do czynienia z nadprzyrodzonymi zjawiskami. Ten nietypowy duet zamierza wyjaśnić tę wyjątkowo tajemniczą sprawę i ukarać osobę, która do tego wszystkiego doprowadziła.

Zabawa łączy w sobie eksplorację otwartego świata oraz dynamiczne pojedynki z przeciwnikami, w których trakcie korzystamy z mocy protagonisty. Te oczywiście będzie można ulepszać w toku rozgrywki, zdobywając dostęp do nowych narzędzi i coraz potężniejszych zdolności. Poza wątkiem głównym na grających czeka również naprawdę sporo pobocznych zadań i aktywności, dzięki czemu przy ekranie można spędzić nawet kilkadziesiąt godzin!

Produkcja przypadła do gustu krytykom. W serwisie Opencritic ma ona średnią ocen na poziomie 77/100 przy ponad 180 opiniach wystawionych przez recenzentów.

Warto również wspomnieć, że wraz z premierą Ghostwire Tokyo w XGP, gra doczekała się bezpłatnej aktualizacji zatytułowanej Pajęcza Nić. Wprowadza ona nowy tryb zabawy, dodatkowe zadania poboczne, a także rozbudowuje system walki o nowe możliwości. Mówiąc krótko: warto sprawdzić, nawet jeśli mieliście okazję już wcześniej ograć GT na innej platformie!

Jesteście zainteresowani? Kupcie tani Game Pass i grajcie już od dziś!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze