Forza Horizon 4 w Xbox Game Pass

Zespół Playground Games ujawnił, że jeszcze w tym roku, a konkretnie 15 grudnia, Forza Horizon 4 zostanie usunięta z cyfrowej dystrybucji, a tym samym zniknie również z katalogu usługi Xbox Game Pass. Co więcej, dodatki do gry usunięto już z cyfrowych sklepów i aktualnie jedyną okazją do zdobycia brakujących rozszerzeń jest zakup wersji Deluxe lub Ultimate.

Dlaczego jednak zdecydowano się na taki krok? Cóż, powód jest prosty i taki, jak zwykle w tego typu sytuacjach: ma to związek z kwestiami licencyjnymi.

Warto zaznaczyć, że zniknięcie Forzy Horizon 4 z cyfrowej dystrybucji nie będzie oznaczało braku możliwości zabawy. Jeżeli macie ten tytuł w swojej bibliotece lub kupicie go przed 15 grudnia, to nawet później będziecie mogli nadal w niego grać. Należy jednak pamiętać, że nie wszystko będzie dostępne – ujawniono, że 22 sierpnia zakończy się 77. odsłona Festival Playlist, która będzie zarazem ostatnią.

Jest jednak też i pewna dobra wiadomość. Abonenci Xbox Game Pass, którzy zakupili subskrypcję w pełnej cenie (bez zniżek) i kupili dowolne DLC do FH4, po 25 czerwca otrzymają token uprawniający do odebrania Forza Horizon 4 za darmo. Jeśli uważacie, że powinniście otrzymać możliwość skorzystania z tej promocji, to wypatrujcie wiadomości w Xbox Message Center.


Jak kupić tani Game Pass? Rzućcie okiem na poniższe poradniki:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze