Wygląda na to, że Microsoft po cichu zdecydował się na wprowadzenie kolejnej zmiany, jeśli chodzi o próbny, tańszy dostęp do Xbox Game Pass. Na oficjalnej stronie usługi możemy przeczytać, że nowi użytkownicy mogą skorzystać z oferty umożliwiającej wykupienie 14 dni abonamentu XGP Ultimate lub PC Game Pass za 4 zł. Wcześniej za tę samą kwotę można było uzyskać aż 30 dni.

Nic nie zmieniło się natomiast jeśli chodzi o cenę kontynuowania XGP. Miesiąc pakietu Ultimate to nadal 62,99 zł, a za wariant pecetowy trzeba zapłacić 39,99 zł miesięcznie. Przypominamy, że są to nowe ceny, o których poinformowano w czerwcu.


Na szczęście nie musicie specjalnie przejmować się tą zmianą, bo u nas zawsze znajdziecie poradniki, dzięki którym kupicie tani Game Pass!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] sierpniu informowaliśmy Was o zmianie w ofercie dla nowych oraz powracających użytkowników i ograniczeniu czasu trwania […]

trackback

[…] się też bez gorszych wiadomości. Najpierw ograniczono trial Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł do 14 dni, a później zdecydowano się całkowicie z takiej opcji […]