Microsoft nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o obecność Xbox Game Pass na różnego rodzaju urządzeniach. Przypominamy, że usługa aktualnie dostępna jest na Xbox One, Xbox Series X|S oraz sprzętach z Androidem (a testowo również na iOS i w przeglądarkach) dzięki xCloud. W planach jest poszerzenie tej listy także o telewizory. Na oficjalnej stronie marki Xbox poinformowano bowiem o współpracy z popularnymi producentami w celu wprowadzenia Xbox Game Pass na Smart TV. Dzięki temu do zabawy nie potrzeba będzie żadnej konsoli czy specjalnych akcesoriów. Wystarczy jedynie kontroler i szybkie, stabilne połączenie z internetem.

Gigant z Redmond planuje też wypuścić na rynek swój własny produkt, który będzie można wpiąć do telewizorów czy monitorów pozbawionych funkcji Smart i w ten sposób uzyskać dostęp do biblioteki ponad 100 zróżnicowanych produkcji.

NIestety jak na razie nie podano żadnych konkretów na ten temat, co sugeruje, że trzeba będzie na to trochę poczekać. Nie można jednak wykluczyć, że czegoś więcej dowiemy się już 13 czerwca w trakcie konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase odbywającej się w ramach targów E3 2021.

Cztery najpopularniejsze aktualnie poradniki, dzięki którym kupicie tani Game Pass

nowi subskrybenci: 3 miesiące abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł
nowi subskrybenci: 6 miesięcy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate za 39,42 zł
nowi subskrybenci: 13 miesięcy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za 121,89 zł
aktualni subskrybenci: 98 dni Xbox Game Pass Ultimate już za 76,39 zł
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze