Assassins Creed Origins w Xbox Game Pass

Lista gier Xbox Game Pass już teraz prezentuje się imponująco, a będzie tylko lepiej. Pierwsze czerwcowe tytuły są tego najlepszym przykładem. Tym razem coś dla siebie otrzymają fani produkcji Ubisoftu, RPG-ów oraz gier logicznych.

Przed Wami krótka lista prezentująca nowe gry w Xbox Game Pass, które zostaną dodane do usługi w czerwcu. Wszystkie wymienione poniżej produkcje pojawią się zarówno w pecetowej, jak i konsolowej wersji abonamentu. Pamiętajcie, że to nie wszystkie tytuły, które tam trafią. Pełną rozpiskę dostaniemy jak zawsze w dwóch fazach – początkiem i w połowie miesiąca 🙂


For Honor: Marching Fire Edition

Gry Xbox Game Pass rzadko oferowane są z dodatkami. Stąd też spore zaskoczenie, gdy okazało się, że For Honor trafi do usługi wraz ze sporym rozszerzeniem Marching Fire, rozbudowującym tytuł o czwartą, inspirowaną chińskimi wojownikami, frakcję Wu Lin i wprowadzającym dwa nowe tryby gry. Jednym z nich jest Szturm, który umożliwia przeprowadzenie oblężenia twierdzy.

Dla osób, które nie wiedzą, czym jest opisywana produkcja, spieszymy z pomocą. For Honor to sieciowa gra akcji, skupiająca się na pojedynkach pomiędzy potężnymi wojownikami reprezentującymi średniowiecznych rycerzy, samurajów i wikingów. Każdy z bohaterów wyróżnia się unikalnymi umiejętnościami, których umiejętne wykorzystanie pozwala przełamać szalę zwycięstwa na korzyść własnej drużyny. Osoby preferujące zabawę solo, otrzymały krótką kampanię fabularną.

For Honor: Marching Fire w Xbox Game Pass pojawi się już 1 czerwca.

Assassin’s Creed Origins

Tydzień po For Honor w usłudze pojawi się kolejna gra Ubisoftu. Będzie to Assassin’s Creed Origins, czyli nowe otwarcie kultowej serii, przenoszące nacisk z gry akcji, w stronę mechanik znanych z produkcji RPG. Akcja AC: Origins toczy się w starożytnym Egipcie i opowiada o początkach bractwa tytułowych Asasynów. Wątek ten został niestety potraktowany nieco po macoszemu, co rozczarowało najbardziej zagorzałych fanów cyklu. Poza tym drobnym zgrzytem nie ma na co narzekać. Francuski deweloper zadbał o ogromny, ociekający klimatem otwarty świat, wypełniony różnorodnymi aktywnościami. Nie zabrakło też charakterystycznego dla serii systemu freerunningu, umożliwiającego swobodne wspinanie się po elementach otoczenia.

Assassin’s Creed Origins w Xbox Game Pass pojawi się 6 czerwca.

Shadowrun Trilogy

W rzeczywistości otrzymujemy tu nie jedną, ale aż trzy gry Xbox Game Pass. W skład zestawu Shadowrun Trilogy wchodzą bowiem: Shadowrun Returns, Shadowrun: Dragonfall oraz Shadowrun: Hong Kong. Klasyczne RPG rozgrywają się w świecie łączącym ze sobą elementy cyberpunkowe z motywami fantasy. Pierwsza część opowiada o poszukiwaniu mordercy, kryjącego się w mrocznych zaułkach Seattle. Dragonfall porusza wątek siejącego zniszczenie smoka, który wiele lat temu został pokonany przez niemieckie wojsko. Okazuje się jednak, że bestia może wciąż żyć i oczekiwać idealnego momentu na powrót, by znów siać zamęt i zniszczenie. Akcja trzeciej odsłony rozgrywa się natomiast w pełnym sprzeczności Hong Kongu — miejscu, w którym jednego dnia można cieszyć się dobrobytem, by następnego być zmuszonym do walki o życie.

Shadowrun Trilogy w Xbox Game Pass zadebiutuje 21 czerwca.

Escape Ecademy

Lubicie Escape Roomy? Teraz macie okazję, by czerpać z nich radość bez wychodzenia z domu. Escape Academy to świeżutka produkcja, która trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Na graczy czeka kilkanaście różnorodnych map, z których muszą uciec w jak najkrótszym czasie. Wraz z pokonywaniem kolejnych etapów poziom trudności wyzwań rośnie. Wydostanie się z akademii, nie będzie więc prostym zadaniem. Gra pozwala na zabawę jednej osobie, ale zagadki można rozwiązywać też w grupach, w trybie sieciowym bądź na podzielonym ekranie. W przerwach od wysilania szarych komórek przyjdzie nam wysłuchać wykładowców uczelni, opowiadających o tajemnicach tego niezwykłego miejsca.

Escape Academy w Xbox Game Pass zadebiutuje 28 czerwca.


Zainteresowani? W to wszystko zagracie dzięki abonamentowi Xbox Game Pass:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze