Xbox Game Pass na telewizorach Samsung

Przedstawiciele Microsoftu wielokrotnie zapewniali, że chcieliby wprowadzić swoją flagową usługę na jak największą liczbę sprzętów i konsekwentnie działają w tym kierunku. Teraz poinformowano, że Xbox Game Pass na telewizorach Samsung jest już dostępny w pierwszych 27 krajach w ramach Samsung Gaming Hub lub Media Hub (w zależności od regionu) – wystarczy jedynie wybrać się w odpowiednie miejsce, wyszukać „Xbox”, a następnie pobrać i uruchomić stosowną aplikację. Z oferty mogą skorzystać również użytkownicy z Polski.

Jest to naprawdę interesująca informacja, bo dzięki temu możliwej jest granie w gry XGP w chmurze, bez potrzeby kupowania konsoli Xbox One, Xbox Series X|S czy gamingowego PC. Jedyne wymogi to posiadanie aktywnego pakietu Xbox Game Pass Ultimate, kontrolera bluetooth (niekoniecznie tego od Xboxa, bo działają także inne pady, w tym konkurencyjny DualSense) stabilnego połączenia z internetem i wspieranego telewizora, czyli jednego z tegorocznych modeli smart TV od Samsunga. Na poniższej grafice możecie znaleźć kilka przykładowych urządzeń, które przeszły testy.

Samsung - modele TV z Xbox Game Pass

W chmurze dostępnych jest już ponad 100 gier. W ten sposób można zagrać między innymi w Halo: Infinite, Forza Horizon 5, Microsoft Flight Simulator czy Gears 5. Oczywiście zdobyte postępy można przenosić pomiędzy platformami, co oznacza, że rozgrywkę rozpoczętą na telewizorze Samsunga będziecie mogli dokończyć na PC, konsoli czy urządzeniu mobilnym i vice versa.


Kupcie tani Game Pass Ultimate, by już dziś uzyskać dostęp do biblioteki wielu produkcji i móc grać na wielu różnych urządzeniach – w tym Smart TV od Samsunga!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] od znanego leakera – Toma Hendersona, który w tym samym wpisie poprawnie przepowiedział współpracę z Samsungiem oraz Xbox Game Pass Family Plan… Elden Ring w Xbox Cloud Gaming to raczej tylko kwestia czasu […]