Turbo Golf Racing

Ostatnie dni wypełnione były prezentacjami nowych gier. Informowaliśmy Was już o wielu tytułach, które pojawią się w Xbox Game Pass w dniu swojej premiery, a dziś dorzucamy do puli kolejne cztery produkcje!


Signalis to ciekawie prezentujący się indyk z gatunku survival horror. Produkcja pozwoli wcielić się w postać żeńskiego androida, który trafia na mroźną planetę, celem odszukania zaginionego członka załogi. Data premiery Signalis w Xbox Game Pass została ustalona na 27 października 2022 r.

Cassette Beasts w Xbox Game Pass pojawi się w dniu swojej premiery, ale dokładna data nie jest jeszcze znana. Tytuł łączy w sobie mechaniki znane z gier RPG i bijatyk, skupiając się na pojedynkach uroczych stworków. Całość została utrzymana w przyjemnej pixel-artowej oprawie.

O tym, ze Turbo Golf Racing trafi do Xbox Game Pass, wiedzieliśmy już od dawna, ale dopiero kilka dni temu poznaliśmy dokładną datę debiutu tej ciekawie zapowiadającej się gry. Produkcja łącząca w sobie Rocket League z golfem pojawi się na PC i konsolach Xbox dokładnie 4 sierpnia 2022 roku.

Ostatnim tytułem jest Immortalily. Za grę odpowiada Sam Barlow, pracujący wcześniej nad Her Story i Telling Lies, będzie grą FMV (full-motion video) utrzymaną w klimacie horroru. Fabuła opowie historię Marissy – początkującej aktorki. Problem w tym, że żaden z filmów z jej udziałem się nie ukazał, a kobieta zaginęła. I w tym momencie na scenę wkroczy gracz, który będzie musiał dowiedzieć się, co się z nią stało.

Immortality w Xbox Game Pass pojawi się 26 lipca 2022 r.


Biblioteka Xbox Game Pass liczy sobie już ponad 400 gier! Jeśli chcecie je sprawdzić, zerknijcie do poradników:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze