The Ascent

Premiera The Ascent odbędzie się 29 lipca 2021 roku – taką informację ujawniono w najnowszym zwiastunie gry. Przypominamy, że ta produkcja to z jednej strony izometryczny RPG akcji, a z drugiej dynamiczny, cyberpunkowy twin-stick shooter. Gracze trafią tutaj do futurystycznego świata tuż po upadku potężnej megakorporacji The Ascent Group, co doprowadziło do wybuchu prawdziwego chaosu. Całą przygodę będzie można przeżyć solo lub w kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

Nadchodząca premiera The Ascent powinna szczególnie zainteresować subskrybentów usługi Microsoftu. Poinformowano bowiem, że biblioteka Xbox Game Pass powiększy się o ten tytuł już od dnia jego rynkowego debiutu, dzięki czemu abonenci zagrają w niego bez dodatkowych opłat.

Zainteresowani zakupem Xbox Game Pass Ultimate? W takim razie sprawdźcie poradniki polecane przez Redakcję

nowi subskrybenci: 3 miesiące abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł
nowi subskrybenci: 6 miesięcy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate za 45,89 zł
nowi subskrybenci: 13 miesięcy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za 144,46 zł
aktualni subskrybenci: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate już za 116,36 zł
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] Znowu nadszedł ten moment, w którym wypada podsumować zmiany jakie zaszły w bibliotece gier Xbox Game Pass. Maj nie przyniósł może tytułów tak głośnych, jak debiutujące w kwietniu Outriders, ale nikt raczej nie mógł specjalnie narzekać. W abonamencie pojawiło się bowiem sporo zróżnicowanych produkcji na wszystkie platformy wspierane przez Microsoft: PC, Xbox One, Xbox Series X|S oraz xCloud. Subskrybenci Xbox Game Pass otrzymali m.in. dający sporo frajdy symulator rekina Maneater, pełne akcji i wybuchów Just Cause 4: Reloaded, a także Red Dead Online, czyli sieciowy tryb do jednego z najlepszych tytułów ostatnich lat. Poinformowano również, że latem na premierę zagramy w Dungeons and Dragons: Dark Alliance i cyberpunkowe The Ascent! […]