Spring Games Spotlight 2022

Microsoft zapowiedział akcję Spring Games Spotlight 2022, w ramach której każdego tygodnia, między 8 marca i 11 kwietnia, na rynek trafiać będą nowe, cyfrowe produkcje. Wspomniano, że tym razem otrzymamy ponad 40 zróżnicowanych i wyselekcjonowanych tytułów. Można spodziewać się, że w część z nich abonenci Xbox Game Pass zagrają bez dodatkowych opłat.

Na start ujawniono pięć gier – zobaczcie, w co będziecie mogli zagrać w niedalekiej przyszłości!

Tunic

O Tunic po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2018 roku, ale na premierę trzeba było naprawdę sporo poczekać. Na szczęście wkrótce ta sympatyczna i przepiękna przygodowa gra akcji ukaże się na rynku – zainteresowani będą mogli sprawdzić ją już 16 marca!

Shredders

Miłośnicy białego szaleństwa powinni wyczekiwać 17 marca. To właśnie tego dnia zadebiutuje Shredders od studia FoamPunch, które ma zapewnić wiele godzin dobrej zabawy, zarówno solo, jak i w trybach wieloosobowych. Dodatkowym atutem jest fakt, że gra będzie od dnia premiery dostępna w Xbox Game Pass.

MLB The Show 22

Kolejna odsłona serii o wirtualnym baseballu, czyli MLB The Show 22, pojawi się w cyfrowym sklepie Microsoftu już 5 kwietnia. Również ten tytuł ogramy w XGP bez dodatkowych opłat.

RPG Time: The Legend of Wright

W tej nietuzinkowej i powstającej od ponad 9 lat produkcji gracze wcielą się w chłopca, który marzy o pracy jako twórca gier. Chociaż w tytule znalazło się słowo „RPG”, to w grze uświadczymy też segmenty inspirowane wieloma innymi gatunkami. Premierę zaplanowano na 10 marca.

Young Souls

10 marca zagramy też w Young Souls, dwuwymiarową, chodzoną bijatykę z elementami RPG i trybem kooperacji. Deweloperzy obiecują również m.in. interesującą fabułę i ciekawe starcia z bossami. Wszystko to będziemy mogli przetestować bez sięgania dodatkowo do kieszeni, bo także ten tytuł trafi do biblioteki Xbox Game Pass.


Interesuje Was któryś z wyżej wymienionych tytułów? W takim razie sprawdźcie, jak kupić tani Game Pass:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze