Mobilna aplikacja Xbox Game Pass jest niezwykle przydatna. Co prawda, nie chodzi tu o jej funkcjonalności, a o… spoilery, które co jakiś czas wyświetlają się w formie powiadomień.

Pierwsze niedopatrzenie w tym roku (a może to było celowe?) dotyczy Shadow Warrior 3 w Xbox Game Pass. Wyskakująca notka wspominała bowiem o dodanym niedawno do usługi Stranded Deep, przy okazji krótko nawiązując także do gry studia Flying Wild Hog. Sami zobaczcie, jak to wyglądało:

Nie wiadomo kiedy dokładnie Shadow Warrior 3 pojawi się w Xbox Game Pass. Ba, istnieje cień szansy, że to po prostu pomyłka. Patrząc jednak przez pryzmat podobnych sytuacji w przeszłości, błąd możemy tu raczej od razu wykluczyć, a sama gra powinna zawitać do usługi już niebawem, może nawet dziś!

Shadow Warrior 3 to najnowsza odsłona cyklu dynamicznych gier akcji od polskiego studia Flying Wild Hog. Tym razem gadatliwy najemnik, wielbiący się w niewyszukanych żartach, Lo Wang rusza w pogoń za starożytnym smokiem, którego, notabene, sam wypuścił. Czy uda mu się uratować świat przed zagładą?


Szukacie ofert na tani Game Pass? Zapraszamy do skorzystania z naszych poradników:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] dostaniemy też Shadow Warrior 3. Po raz pierwszy o potencjalnym pojawieniu się gry w usłudze wspominaliśmy Wam początkiem stycznia, dlatego też cieszymy się, że przyczajony przez nas komunikat okazał się prawdą 🙂 W […]