Powróciła wyśmienita oferta dla nowych i powracających subskrybentów! Promocja na Xbox Game Pass pozwoli Wam zakupić 3 miesiące XGPU lub PC Game Pass za jedyne 4 zł. Z okazji skorzystać mogą wszyscy gracze, którzy nie mieli dotąd na swoim koncie aktywnej subskrypcji.

W przypadku osób, które kiedyś były już użytkownikami usługi Microsoftu, nie jest już tak słodko. Wydaje się, że system przyznaje dostęp w sposób losowy i niektórzy mogą skorzystać z oferty, podczas gdy inni muszą obejść się smakiem. W tej sytuacji warto zalogować się na swoje konta i samemu sprawdzić, czy tym razem dopisało Wam szczęście. Z nowej promocji na Xbox Game Pass tanio nie skorzystacie jedynie wtedy, gdy posiadacie aktywną subskrypcję.

Aby dokonać zakupu, zapraszamy do wpisu na stronie Lowcygier.pl, w którym znajdziecie odnośniki, pozwalające Wam nabyć Xbox Game Pass Ultimate, bądź PC Game Pass tanio.

Nie wiadomo jak długo potrwa promocja na tani Xbox Game Pass, ale radzimy skorzystać z niej jak najszybciej!


Kupiliście już swój abonament? Świetnie, teraz trzeba w coś zagrać. W ostatnich dniach lista gier Xbox Game Pass wzbogaciła się o:

  • Farming Simulator 22 (PC, Xbox, xCloud)
  • Vampire Survivors (PC)
  • Floppy Knights (PC, Xbox)
  • Hardspace: Shipbreaker (PC, Xbox, xCloud)
  • Floppy Knights (PC, Xbox, xCloud)
  • Sniper Elite 5 (PC, Xbox, xCloud)
  • Pac-Man Museum+ (PC, Xbox, xCloud)
  • Cricket 22 (PC)

To oczywiście nie wszystkie dostępne w usłudze tytuły. Aktualnie biblioteka gier Xbox Game Pass liczy sobie ponad 400 pozycji. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.


Zaktualizowaliśmy poradniki 🙂 Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na tani Game Pass:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] można w bardzo prosty sposób przekonwertować do usługi wyższego poziomu. Trwająca obecnie promocja na Xbox Game Pass Ultimate, w której możecie dostać 3 miesiące abonamentu za jedyne 4 złote, połaczona z opisaną […]

trackback

[…] informowaliśmy Was o powrocie wyśmienitej promocji, jaką jest 3 miesiące XGPU za 4 złote. Niestety, nic nie […]