Od wielu miesięcy plotkowaliśmy o Xbox Game Pass Family Plan. Dziś w końcu wszystko się wyjaśniło. Microsoft rzeczywiście pracuje nad planem rodzinnym swojego abonamentu, a, co najlepsze, prace są na tak zaawansowanym stopniu, że już dziś ruszyły testy nowego wariantu usługi. Niestety plan rodzinny Xbox Game Pass w Polsce to wciąż pieśń przyszłości. Nowa oferta w wersji beta została bowiem udostępniona wyłącznie w Kolumbii i Irlandii.

Na razie nie wiadomo jeszcze zbyt wiele na temat nowej oferty. Cena Xbox Game Pass Family Plan wciąż pozostaje tajemnicą, wiadomo natomiast, że członkostwo dzielić można maksymalnie z czterema innymi osobami zamieszkującymi ten sam kraj. Chwilowo z usługi nie skorzystają abonenci, którzy zakupili konsolę w ramach programu Xbox All Access.

Konwersja Xbox Game Pass Ultimate do Family Plan

Posiadacze aktywnej subskrypcji XGPU w wybranych krajach mają możliwość dokonać konwersji abonamentu do nowego planu. Wystarczy jedynie zapisać się do programu Xbox Insider i zgodzić się na zmianę wariantu usługi: Aktualnie przelicznik wynosi 1 miesiąc GPU -> 18 dni Xbox Game Pass Family Plan. Nie wiadomo jeszcze czy po zakończeniu testów stosunek ten zostanie zachowany, czy też ulegnie zmianie.

Źródło: Xbox Wire


Zanim Xbox Game Pass Family Plan w Polsce pojawi się na dobre zapewne minie jeszcze wiele czasu, dlatego na razie zerknijcie na poradniki, dzięki którym kupicie tani abonament na swoich osobistych kontach:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze