Chorus w Xbox Game Pass! Tego się nie spodziewaliśmy 🙂 Microsoft właśnie zaprezentował zestawienie gier zmierzających do Xbox Game Pass w pierwszych tygodniach czerwca. Na liście pojawiły się zapowiedziane wcześniej tytuły od Ubisoftu, a także kilka niespodzianek, w tym dwie naprawdę duże! Istnieje też duża szansa, że poniższa lista nie jest kompletna. 12 czerwca czeka nas bowiem prezentacja Xbox & Bethesda Games Showcase. Wtedy to możemy poznać kilka innych mocnych tytułów, które dołączą do usługi 🙂

Pełna lista gier Xbox Game Pass czerwiec 2022:

  • For Honor: Marching Fire Edition (Xbox, PC, chmura) – 01.06.2022
  • Ninja Gaiden: Master Collection (Xbox, PC) – 02.06.2022
  • Assassin’s Creed Origins (Xbox, PC, chmura) – 07.06.2022
  • Chorus (Xbox, PC, chmura) – 07.06.2022
  • Disc Room (Xbox, PC, chmura) – 07.06.2022
  • Spacelines from the Far Out (Xbox, PC) – 07.06.2022

Źródło: Xbox Wire


Spośród wymienionych powyżej tytułów szczególną uwagę warto zwrócić na dwie pozycje. Pierwszą z nich jest niepozorna, ale niezwykle wciągająca kosmiczna strzelanka. Chorus w Xbox Game Pass to coś, na co czekało wielu graczy. Produkcja studia Fishlabs pozwala wcielić się w wybitną pilotkę o imieniu Nara, która postanawia porzucić dotychczasowe awanturnicze życie i osiąść w odległym układzie gwiezdnym. Bohaterka nie cieszy się jednak długo spokojem. Krąg, do którego należała, dociera w końcu i tam. Kobieta postanawia już dłużej nie uciekać i stanąć do walki ze swoimi dawnymi towarzyszami. Lista gier Xbox Game Pass sporo zyska dzięki tej grze.

Wiele osób ucieszy się też z Assassin’s Creed Origins w Xbox Game Pass, ale nie ten tytuł jest przez nas szczególnie polecany (co nie znaczy, że nie warto się z nim zapoznać). Drugą, a właściwie to też trzecią i czwartą produkcją, którą koniecznie trzeba przetestować jest Ninja Gaiden: Master Collection. Odświeżona kultowa trylogia gier z super ninją w roli głównej trafi szczególnie w gusta osób wielbiących wymagające tytuły. Toczone przez głównego bohatera walki są bardzo trudne i dynamiczne, a przeciwnicy wyskakują zewsząd w hurtowych ilościach. Ogromnie ważny jest dobry refleks i znajomość zabójczych kombinacji. Istotną rolę w trakcie zabawy odgrywa też eksploracja, na którą przychodzi pora w czasie wolnym od pojedynków. Ninja Gaiden: Master Collection w Xbox Game Pass to tytuł, o który nie prosiliśmy, ale którego bardzo potrzebowaliśmy!


Tani Game Pass pozwoli Wam zagrać w powyższe tytuły, a także w wiele innych ciekawych gier:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze