Jeśli nie korzystaliście jeszcze z abonamentu PC Game Pass, macie okazję całkowicie za darmo przekonać się, co oferuje ta usługa.

By odebrać PC Game Pass za darmo, musicie ściągnąć aplikację Razer Cortex i zainstalować ją na swoim komputerze. Podczas pierwszego uruchomienia program zapyta o dane dostępowe konta. Jeśli go nie macie, możecie go w tej chwili założyć. Po udanym zalogowaniu w górnym pasku menu należy wcisnąć przycisk „Deals”, po czym nieco niżej „Giveaway”. Na liście, która pojawi się w oknie aplikacji, klikacie „1- Month of PC Game Pass”. Nie pozostaje już nic innego, jak odebrać swój kod.

Uwaga! Liczba dostępnych kodów jest ograniczona. Jeśli system pokazuje, że pula została wyczerpana, sprawdźcie na pasku poniżej, o której godzinie pojawi się kolejna partia. Wystarczy wtedy wrócić do aplikacji o odpowiedniej porze i odebrać swój darmowy klucz PC Game Pass. Pamiętajcie, że jest to oferta tylko i wyłącznie dla nowych subskrybentów.

Akcja trwa do 3 marca 2022 r. Nowe kody pojawiać się będą codziennie, ale każdy użytkownik może odebrać tylko jeden klucz na konto.

W ramach PC Game Pass uzyskujecie dostęp do prawie 400 gier na PC, w tym najnowszych hitów pokroju Forza Horizon 5 oraz Halo Infinite. W skład usługi wchodzi także EA Play, dzięki któremu możecie zapoznać się np. z remasterem legendarnej trylogii Mass Effect, czy też serią Battlefield.


Jeśli miesiąc to dla Was za mało, skorzystajcie z poradników, które pozwolą Wam zakupić Game Pass na dłuższy okres:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Endrju
Endrju
2 lat temu

DZIĘKI! 🙂