Wczoraj na twitterowym koncie Xbox Game Pass pojawił się rebus dotyczący kolejnego tytułu, który w najbliższym czasie trafi do usługi subskrypcyjnej Microsoftu. Zagadka okraszona została podpowiedzią „3 words, 4 letters each”, a na planszy mogliśmy zobaczyć jedną literkę.

Część komentujących już wtedy sugerowało, że może chodzić o Lego Star Wars. Mamy tu bowiem 3 słowa, a do tego ujawniona litera pasowałaby idealnie. Dziś pojawiła się druga podpowiedź… O ile jeszcze wczoraj można było poddawać obecność Lego Star Wars The Skywalker Saga w Xbox Game Pass, tak teraz nie ma już chyba wątpliwości. Zresztą, zobaczcie sami 🙂

Teraz pozostaje tylko pytanie, kiedy Lego Star Wars w Xbox Game Pass. Czyżby już w grudniu? Być może dowiemy się tego jeszcze w tym tygodniu!


Co prawda jeszcze nie mamy Lego Star Wars w Xbox Game Pass, ale za to już dostępnych są setki innych gier, które ogracie, kupując tani Game Pass:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] musieliśmy długo czekać na oficjalne potwierdzenie doniesień z ostatnich dni (tu przeczytacie więcej na ich temat) Lego Star Wars: The Skywalker Saga w Xbox Game Pass już oficjalnie. Wysoko oceniany tytuł trafi […]