The Callisto Protocol w Xbox Game Pass

Dwie nowe gry w Xbox Game Pass są już dostępne. Abonenci mogą sięgnąć po produkcje, które zostały docenione zarówno przez graczy, jak i krytyków.

Isonzo to wieloosobowa gra FPS osadzona w realiach I wojny światowej. Ty m razem weźmiemy udział w kluczowych operacjach ofensywnych, takich jak szósta bitwa nad Isonzo czy bitwa pod Asiago. Tytuł ten stawia na realizm i taktykę, w związku z czym powinien zadowolić on fanów bardziej wymagającej, strategicznej rozgrywki. Na grających czeka sporo zawartości, w tym ponad 50 historycznie wiernych broni i elementów wyposażenia.

Debiut The Callisto Protocol w Xbox Game Pass to zaś dobre wieści dla fanów klimatycznych horrorów w klimatach science fiction. Jako Jacob Lee, mężczyzna wtrącony do zakładu o zaostrzonym rygorze położonego na księżycu Jowisza, Kallisto, będziemy walczyć o przetrwanie, gdy inni więźniowie zmienią się w przerażające monstra. Produkcja stworzona przez Striking Distance Studios łączy w sobie brutalną i wymagającą walkę ze scenami, które potrafią przyśpieszyć bicie serca.


Dzięki tym poradnikom kupicie tani Game Pass:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze