Czyżby Death Stranding w Xbox Game Pass miał być tylko kwestią czasu? Profil PC Game Pass na Twitterze otrzymał dziś nowe zdjęcie profilowe. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wraz ze zmianą obrazka otrzymaliśmy też wymowny wpis, a dalej potoczyło się już samo. Gracze zauważyli, że widoczek z grafiki mocno przypomina krajobrazy, które możemy dostrzec w najnowszej grze Hideo Kojimy.

Wydawcą Death Stranding na PC jest 505 Games. Wcześniej firma ta blisko współpracowała z Microsoftem, dostarczając wiele tytułów do subskrypcji (m.in. Control, No Man’s Sky, Journey to the Savage Planet). Dodatkowo, zarówno 505 Games, jak i Microsoft mają panele na nadchodzącym gamescom 2022. Hideo Kojima również zapowiedział swoją obecność…

A oto i wspomniany wpis oraz logo w powiększeniu. Jak sądzicie? Czy możemy liczyć na Death Stranding w PC Game Pass? Podobno nic nie dzieje się przypadkowo, dlatego też zmiana obrazka oraz enigmatyczny tekst mogą nam coś sugerować 🙂

Death Stranding PC Game Pass

Wśród wypowiedzi nie brakuje jednak głosów, że patrzymy na widoczek z Hellblade 2 bądź też Starfielda. Jaki jednak byłby cel wrzucenia screenshotu z jednej z dwóch zapowiedzianych już gier Xbox Game Studios, o których wiadome jest, że trafią do abonamentu? Dlaczego foto zmienione zostało tylko na profilu PC Game Pass, podczas gdy konto Xbox nie pokazało No nic, poczekamy, zobaczymy.


EDIT: Jeden z użytkowników Twittera odnalazł miejsce z grafiki w grze, więc wychodzi na to, że Death Stranding faktycznie zmierza do PCGP!


Na Death Stranding w PC Game Pass jeszcze poczekamy, ale w tym czasie możemy zagrać w wiele innych świetnych gier:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze