Dokładna data premiery A Plague Tale: Requiem została ujawniona. Dotychczas wiedzieliśmy tylko, że gra pojawi się na rynku w tym roku. Wczoraj jednak na kanale wydawcy pojawił się kilkuminutowy materiał, przedstawiający długi gameplay A Plague Tale: Requiem i rozwiewający wszelkie wątpliwości dotyczące nadchodzącej produkcji Asobo Studio. Długo wyczekiwana gra zadebiutuje już 18 października 2022 roku i od razu trafi do usługi subskrypcyjnej Microsoftu.

A Plague Tale: Requiem to bezpośrednia kontynuacja przygód Amicii i Hugo, które poznaliśmy w trakcie ogrywania pierwszej odsłony serii (warto zaznaczyć, że A Plague Tale: Innocence również dostępne jest w bibliotece XGP). Rodzeństwo ponownie będzie musiało stawić czoła pladze szczurów, przemierzając tereny ogarniętej wojną XIV-wiecznej Francji. W przeciwieństwie do poprzedniczki główna bohaterka nie będzie już jednak tylko bezbronną dziewczynką z procą. Na wyposażeniu Amicii pojawi się kusza, a mechanika zabawy zostanie rozbudowana o zabójstwa dokonywane z ukrycia. Główna oś gameplayu nie ulegnie przy tym zmianie. Wciąż większość czasu spędzimy w ukryciu.


Zanim odbędzie się premiera A Plague Tale: Requiem w Xbox Game Pass, możecie sięgnąć po setki gier już dostępnych w ramach subskrypcji:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze