Lords of the Fallen w Xbox Game Pass

Jakiś czas temu Exputer poinformował o zbliżającym się debiucie Lords of the Fallen w Xbox Game Pass. Redaktorzy serwisu nie podali zbyt wielu szczegółów, ale na potwierdzenie tych przecieków nie musieliśmy długo czekać. Do sieci trafiła bowiem umowa, którą CI Games podpisało z Microsoftem. W dokumencie ujawniono, że do abonamentu giganta z Redmond trafią dwie produkcje. Żadna z nich nie dostała konkretnej daty premiery w abonamencie, ale we wpisie opublikowanym na łamach Exputer wspomniano, że LOTF w XGP może pojawić się jeszcze pod koniec maja.

Pierwsza z gier, Lords of the Fallen, to soulslike w mrocznym świecie fantasy. Gracze tworzą bohatera, a następnie trafiają do krainy pełnej niebezpiecznych wrogów i potężnych bossów. Tytuł ten zebrał solidne oceny w branżowych mediach, choć nie brakowało też pewnych głosów krytyki. Deweloperzy pracowali jednak nad aktualizacjami, które wprowadziły nie tylko poprawki błędów i balansu, ale też między innymi nowe opcje dostosowywania poziomu trudności do potrzeb graczy.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 w Xbox Game Pass ucieszy zaś fanów pierwszoosobowych strzelanek, zwłaszcza tych preferujących zdejmowanie celów z dalekiego dystansu. Akcję osadzono na Bliskim Wshcodzie, a głównym boahterem jest Raven, świetnie wyszkolony snajper-zabójca do wynajęcia.


Zobaczcie, jak kupić tani Game Pass:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze