Konsolowa wersja Age of Empires II: Definitive Edition w Xbox Game Pass jest już dostępna do pobrania. Oprócz tego dziś do usługi trafiły jeszcze dwie inne produkcje.

Age of Empires II: Definitive Edition to pełne wydanie kultowej strategii czasu rzeczywistego. Wcześniej dostępna ona była wyłącznie na PC, teraz zaś doczekała się premiery na konsolach. Pod względem zawartości to dokładnie ta sama gra, ale już sterowanie i interfejs zostały odpowiednio zmodyfikowane, by rozgrywka przy pomocy kontrolera była wygodna i intuicyjna.

Jojo’s Bizarre Adventure All Star Battle R to bijatyka na podstawie popularnej mangi i anime. Na graczy czeka wielu znanych bohaterów, a także kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki.

Inkulinati w XGP to gra autorstwa polskiego studia Yaza Games. Produkcja inspirowana jest średniowiecznymi marginaliami, a podczas zabawy wykorzystamy moc Żywego Atramentu do ożywiania Bestii i wykorzystywania ich w turowych, taktycznych potyczkach z oponentami.


Chcecie sprawdzić wyżej wymienione produkcje i uzyskać dostęp do biblioteki ponad 100 gier na PC i konsole? W takim razie zobaczcie, jak kupić tani Game Pass:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze