6 miesięcy i 7 dni Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 79,29 zł!? Skorzystaj z poniższego poradnika a zaoszczędzisz aż 77% względem oficjalnej ceny abonamentu XGPU!

Uwaga! Poradnik na tani Game Pass w wersji Ultimate dotyczy osób, które:

  • nie subskrybowały nigdy abonamentu Xbox Game Pass na konsolę,
  • korzystały już wcześniej z Xbox Game Pass Ultimate i nie mają dostępu do promocyjnej ceny usługi w Sklepie Microsoftu.

Krok 1 – zakup Xbox Game Pass na PC

Sięgnij po najtańszą ofertę z naszego porównania cen i kup 1 miesiąc Xbox Game Pass na PC. Pamiętaj o użyciu kodu rabatowego.

Krok 2 – aktywacja kodu Xbox Game Pass na PC

Na redeem.microsoft.com zrealizuj zakupiony kod XGP, jednocześnie zgadzając się na aktywowanie płatności cyklicznych. Microsoft podaruje Ci za to dodatkowy miesiąc abonamentu gratis.

Krok 3 – zakup Xbox Live Gold

Dokonaj zakupu 3 miesięcy Xbox Live Gold w oparciu o przygotowane przez nas porównanie cen. Nie zapomnij użyć w koszyku kodu zniżkowego.

Krok 4 – aktywacja kodu Xbox Live Gold

Zrealizuj zakupiony kod Xbox Live Gold na stronie redeem.microsoft.com. Zgoda na włączenie płatności cyklicznych spowoduje przyznanie w gratisie dodatkowego miesiąca XLG.

Krok 5 – zakup Xbox Game Pass Ultimate

Sięgnij po 7 dni Xbox Game Pass Ultimate, wybierając najtańszą ofertę z naszego porównania cenowego oraz pamiętając o użyciu kodu rabatowego.

Krok 6 – aktywacja kodu i konwersja abonamentów do Xbox Game Pass Ultimate

Zrealizuj kod na 7 dni XGPU na stronie redeem.microsoft.com. W trakcie procesu aktywacji 7 dni Xbox Game Pass Ultimate, koniecznym będzie uaktualnienie dotychczas przypisanych do konta Microsoft subskrypcji – uzbierane wcześniej 6 miesięcy abonamentów zostanie przekonwertowane na 6 miesięcy i 7 dni Xbox Game Pass Ultimate!

Sukces!

Hurra! Aktywowałeś 6 miesięcy i 7 dni Game Pass Ultimate, co kosztowało Cię jedyne 79,29 zł!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamil
Kamil
1 rok temu

Mi za 8 miesięcy wyszło jakoś 86 zł. Dzięki wielkie!

Kris
Kris
13 dni temu

„Zaaplikowałem” poradnik na koncie z nieaktywną subskrypcją i dostałem 3 miesiące zamiast 6 🙁 Konwersja następuje przy kroku 3. Poradnik nie działa.