Poniższy poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate opisuje jak zakupić miesiąc Xbox Game Pass Ultimate w cenie 39,24 zł! Oszczędność względem oficjalnej ceny abonamentu XGPU wynosi aż 29%!

Uwaga! Poradnik skierowany jest do graczy, którzy:

  • są powracającymi subskrybentami Xbox Game Pass Ultimate i nie mają dostępu do promocyjnej ceny za pierwszy miesiąc XGPU w Sklepie Microsoftu.

Krok 1 – zakup Xbox Game Pass Ultimate

Korzystając z przygotowanego przez nas porównania cen Xbox Game Pass Ultimate (miesiąc abonamentu), dokonaj zakupu najtańszej oferty. Pamiętaj o kodzie zniżkowym.

Krok 2 – aktywacja kodu Xbox Game Pass Ultimate

Aktywuj kod na miesiąc XGPU na stronie redeem.microsoft.com. Po zakończeniu procesu otrzymasz miesiąc abonamentu w cenie niższej niż oficjalna.

Sukces!

Brawo! Na twoim koncie Microsoft pojawił się miesiąc Xbox Game Pass Ultimate, a Ty zapłaciłeś za nie jedyne 39,24 zł!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

40 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maciej
Maciej
3 lat temu

Nie mam u siebie widocznej opcji włączenia płatności cyklicznych przy aktywacji kodu. Czy ktoś wie, dlaczego? 🙁

Spooklevski
Admin
3 lat temu
Reply to  Maciej

Upewnij się, że płatności cykliczne są wyłączone, jeśli nie, dezaktywuj je.

Tomek
Tomek
2 lat temu
Reply to  Spooklevski

Przed aktywacją kodu miałem wyłączone płatności cykliczne, a i tak nie była widoczna informacja o dodatkowym miesiącu. Czy możecie zweryfikować czy ten sposób jeszcze działa?

TaranSSJ4
TaranSSJ4
2 lat temu
Reply to  Maciej

U mnie jest tak samo. Pomimo wyłączonych płatności cyklicznych nie pojawiła się opcja ich włączenia z dodatkowym miesiącem Game Passa. Dodam tylko, że już kiedyś skorzystałem z tej promocji. Czyli być może jest to jednorazowa sprawa.

Kamil
Kamil
2 lat temu
Reply to  Maciej

Sprawdź czy masz dodaną jakąś opcję płatności po zalogowaniu na swoje konto. Ja miałem dodaną kartę z poprzedniego razu więc ją usunąłem. Jeśli tak, usuń ją. Faktycznie po aktywacji kodu na Game Pass PC nie miałem opcji dodatkowego miesiąca, ale idąc dalej, po zakupie Xbox Live, już się ta opcja pojawiła.

Piotr
Piotr
3 lat temu

Czy w ten sposób utworzone konto Game Pass Ultimate będzie działało na konsoli?

seyonne
Redaktor
3 lat temu
Reply to  Piotr

Tak 🙂 Ultimate pozwala grać na konsoli, PC i urządzeniach mobilnych z Androidem.

Piotr
Piotr
3 lat temu
Reply to  seyonne

A słyszałem, że nie ma juz możliwości konwersji abonamentów do Xbox Game Pass Ultimate

seyonne
Redaktor
3 lat temu
Reply to  Piotr

Jedyne, o czym mi wiadomo to zmiana w naliczaniu czasu trwania przy konwersji abonamentu EA Play. O to chodzi? Nie spotkałem się dotychczas z jakąkolwiek informacją, jakoby nie dało się konwertować żadnego abonamentu.

Piotr
Piotr
3 lat temu
Reply to  seyonne

Czytałem tylko gdzieś, że przy łączeniu subskrypcji czas ich trwania jest dodawany proporcjonalnie do zakupionych miesięcy. Ale nie jestem pewien. Czy zakupy w powyższych ofertach są bezpieczne?

seyonne
Redaktor
3 lat temu
Reply to  Piotr

Opisywane sposoby testowało kilkadziesiąt osób + piszemy o nich od roku, jeśli nie więcej, na łamach ŁG. Nie było jeszcze żadnych większych problemów. Okazyjnie zdarza się, że kody na 7 dni nie działały, ale wtedy support danego lub sprzedawca je wymieniali 😉

Rafał
Rafał
3 lat temu

wykonałem wszystko według opisu a przy kroku 4 Microsoft poinformował mnie że darmowy trial dostępny jest tylko dla nowych klientów. Rozumiem że mimo że dostęp do game pass jest dla pc to jak w domu odpale konsole to będę mógł korzystać z game pass? bo nie skonwertowało go do ultimate.

seyonne
Redaktor
3 lat temu
Reply to  Rafał

Nie, na konsoli mógłbyś korzystać tylko w przypadku posiadania Ultimate. Sam GP na PC uprawnia do korzystania z usługi tylko na PC.

Jer
Jer
3 lat temu

Czy zamiast xgpu na 7 dni na który nie ma oferty sprzedaży można nabyć xgpu na 14 dni i to konwertować?

seyonne
Redaktor
3 lat temu
Reply to  Jer

Istnieje duże ryzyko, że kod na 14 dni nie zadziała w tym przypadku. Zgłosiłem sprawę do wiedzących więcej ode mnie, może szybko naprawią 😉

jer
jer
3 lat temu
Reply to  seyonne

Dzięki.Miejmy nadzieję. Bo jeśli nie to nie masprawy.A szkoda byłoby. 😂

jer
jer
3 lat temu

Czy dobrze rozumiem, że opcje opisane dla Powracających są obecnie nieaktualne z uwagi na brak ofert sprzedaży triala na 7dni xbgu. Nie wiadomo też kiedy to może się zmienić. Sądzę, że w takim przypadku należałoby wycofać te opcje aby nie narażać Powracających na niepotrzebne koszty do chwili kiedy sytuacja wyklaruje się.

seyonne
Redaktor
3 lat temu
Reply to  jer

Kody co jakiś czas pojawiają się i znikają, Dzisiaj je widziałem, wczoraj też były co najmniej raz. Trzeba polować… niestety towar deficytowy ;<

jer
jer
3 lat temu

Mam problem.Kupiłem xgp na pc na 1 m-c w Kinguin i aktywowałem zgodnie z wytycznymi z sukcesem. Zachęcony też w Kinguin zakupiłem XLG na 1 rok i otrzymałem Klucz ale po próbie aktywacji w redeem.microsoft.com ukazuje się informacja że „nie znaleziono tego kodu.Spróbuj wprowadzić go ponownie” .Próbowałem ale nic z tego.Nie wiem jak reklamwać? Może ktoś mi pomoże co robić dalej?

Paweł
Paweł
2 lat temu

Przed chwilą zrobione, wszystko działa. Polecam.

Kamil
Kamil
2 lat temu

Niestety u mnie nie zadziałało kupno kodu z Gamivo, pomimo teoretycznie spełnieniu warunków tj. wygaśnięciu subskrypcji GPU i nie posiadaniu promocji w sklepie MS na GPU za 4zł. Po kupnie kodu i próbie wbicia na stronie MS wyskakuje komunikat, że być może kod trzeba zrealizować na innej stronie i należy zapoznać się z instrukcją do kodu. Szkoda…

tomek
tomek
2 lat temu

2x z rzędu nie aktywował mi się pakiet na 2 miesiące, tylko na jeden. Nie miałem opcji wyboru płatności cyklicznej przy wpisywaniu kodu

Mateusz
Mateusz
2 lat temu

Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją i mój game pass jest ważny tylko do 23 października…
Dlaczego?

Emil
Emil
2 lat temu

Wszystko zgodnie z instrukcją.
Wydałem 100 zł 🙁
Pass ważny do 10.05

seyonne
Redaktor
2 lat temu
Reply to  Emil

No czyli 3 miesiące, czyli tak jak w nagłówku. Niemniej nie wiem czemu aż tyle wydałeś. Na pewno wybierałeś najtańsze oferty?

Adrian
Adrian
2 lat temu

Witam, jest szansa aktywowania kodu game passa na pc nie mając kompa z win10. Wyskakuje mi Zapoznaj się z instrukcjami otrzymanymi razem z kodem. Być może trzeba go zrealizować na innej stronie internetowej.a w instrukcji jest żeby przez aplikację na Windowsie.pomoze ktoś ?

seyonne
Redaktor
2 lat temu
Reply to  Adrian

Spróbuj z poziomu telefonu komórkowego 🙂

Adrian
Adrian
2 lat temu
Reply to  seyonne

Niestety ani na smartphonie ani na Xboxie

seyonne
Redaktor
2 lat temu
Reply to  Adrian

Wal do supportu sklepu w takim razie, prosząc o podmiankę kodu.

Jakub
Jakub
2 lat temu

Uwaga! Ta metoda nie działa! Przy próbie wpisaniu 2-go kodu wyświetli wam się błąd, gdyż działają one jedynie jeśli nie macie aktywnej inne subskrypcji, a przecież 1-szym aktywowaliscie już jedną.

Zawiodłem się grubo na tani game pass, zautomatyzowali proces i nic nie weryfikują.

seyonne
Redaktor
2 lat temu
Reply to  Jakub

Metody są non stop weryfikowane. Nie da się jednak przewidzieć tego, że nieuczciwi sprzedawcy wystawiają klucze trial w kategorii kluczy zwykłych. Gdy tylko dowiemy się o takiej ofercie, jest ona z automatu usuwana.

Kuba
Kuba
2 lat temu

Kod z Kinguin działa u mnie prawidłowo.

deoXXo
deoXXo
1 rok temu

kupiłem klucz z G2A za 4,65 na miesiąc GPU i zadziałało. Subskrypcja skończyła się dziś. Odnowiłem za niecałe 5 zł i skończę A Plague Tale 🙂

Robert
Robert
1 rok temu

Właśnie kupiłem via Kinguin 1-month dla powracających. I co? This code has already been redeemed…
Mam nadzieję że dostane zwrot niby 30 dych ale bez jaj.

Piotr
Piotr
1 rok temu

Po zalogowaniu mam informację że mam 2 dni do końca subskrypcji i nie mogę odpalić gier. Pokazu kod błędu 0x803f900a.

Jakub
Jakub
11 miesięcy temu

Witam kupiłem game passa na miesiąc dla powracających użytkowników od driffle i jak chce zarządzać swoją subskrypcje przekierowuje mnie na jakaś stronę BT tam nie mam konta i nic nie mogę sprawdzic do kiedy jest subskrypcja i czy jest włączona płatność cykliczna ktos mial podobna sytuacje ?

seyonne
Redaktor
11 miesięcy temu
Reply to  Jakub

Co to za strona BT?

Jakub
Jakub
10 miesięcy temu
Reply to  seyonne

Home.bt.com miałem subskrypcje na miesiąc który dawno już minął a gamepass nadal działa

Emil
Emil
5 miesięcy temu

2024 ’- Dalej wszytsko dziala, super strona zawsze kozystam gdy skonczy mi sie game pass 🙂

Piotrek
Piotrek
3 miesięcy temu

Czesc. Po kupieniu przez kinguin i wklepaniu kodu każe mi dodać sposób zapłaty…na telefon nic nie przychodzi po wyborze tej opcji. Co może być nie tak?