Poradnik pozwala zakupić 11miesięcy i 7 dni Xbox Game Pass Ultimate w cenie 169,07 zł! Oszczędzasz aż 73% względem oficjalnej ceny abonamentu XGPU!

Uwaga: poradnik dotyczy użytkowników, którzy:

  • nie korzystali nigdy z abonamentu Xbox Game Pass na konsolę
  • korzystali już wcześniej z Xbox Game Pass Ultimate i nie mają dostępu do promocyjnej ceny

Krok 1 – zakup Xbox Game Pass na PC

Kup Xbox Game Pass na PC (1 miesiąc), wybierając najtańszą ofertę z naszego porównania cenowego. Nie zapomnij użyć kodu zniżkowego.

Krok 2 – aktywacja kodu Xbox Game Pass na PC

Aktywuj zakupiony kod XGP na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Ci za to dodatkowy miesiąc gratis.

Krok 3 – zakup Xbox Live Gold

Kup 3 kody na 3 miesiące abonamentu Xbox Live Gold – sięgnij po najtańszą ofertę z naszego porównania cenowego. Nie zapomnij wykorzystać kodu zniżkowego.

Krok 4 – aktywacja kodu Xbox Live Gold

Aktywuj zakupiony kod Xbox Live Gold na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Ci za to dodatkowy miesiąc gratis. Następnie od razu wyłącz tę funkcję, by móc otrzymać kolejny darmowy miesiąc podczas aktywowania kolejnego kodu. Czynność należy powtórzyć aż do momentu wpisania wszystkich kodów.

Krok 5 – zakup Xbox Game Pass Ultimate

Kup Xbox Game Pass Ultimate na 7 dni, wybierając najtańszą ofertę z naszego porównania cenowego. Nie zapomnij użyć kodu zniżkowego.

Krok 6 – aktywacja kodu i konwersja abonamentów do Xbox Game Pass Ultimate i

Aktywuj zakupiony kod XGP na stronie redeem.microsoft.com. W trakcie procesu finalizacji aktywacji Xbox Game Pass Ultimate, Microsoft poinformuje Cię o konwersji abonamentów. Uzbierane wcześniej 15 miesięcy zostanie teraz przekonwertowane na 11 miesięcy i 7 dni Xbox Game Pass Ultimate!

Sukces!

Brawo! Na twoim koncie Microsoft aktywowano 11 miesięcy i 7 dni Game Pass Ultimate, a Ty zapłaciłeś jedyne 169,07 zł!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mak
Mak
10 miesięcy temu

Chyba najpierw trzeba wyłączyć płatności cykliczne na koncie. Ponieważ inaczej się nie dostanie tych 2 miesięcy w gratisie. 13 i 7 dni 🙁