Poradnik pozwala zakupić 13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate w cenie 111,43 zł! Oszczędzasz aż 84% względem oficjalnej ceny abonamentu XGPU!

Uwaga: poradnik dotyczy użytkowników, którzy:

  • korzystali już wcześniej z Xbox Game Pass na PC, Xbox Game Pass lub Xbox Game Pass Ultimate

Krok 1 – zakup Xbox Live Gold

Kup 3 kody na 3 miesiące abonamentu Xbox Live Gold – sięgnij po najtańszą ofertę z naszego porównania cenowego. Nie zapomnij, aby w trakcie zakupu wykorzystać kod zniżkowy.

Krok 2 – aktywacja kodu Xbox Live Gold

Aktywuj zakupiony kod Xbox Live Gold na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Ci za to dodatkowy miesiąc gratis. Obowiązkowo należy je później wyłączyć, by dostać darmowy miesiąc także przy kolejnych aktywacjach. Następnie powtórzcie procedurę.

Krok 3 – zakup Xbox Game Pass Ultimate

Zakup Xbox Game Pass Ultimate wybierając najtańszą ofertę z naszego porównania:

Uwaga, istnieje cień szansy, że w Sklepie Microsoftu dostępny będzie miesiąc XGPU za 4,00 zł. Warto sprawdzić przed zakupem kodu z powyższej oferty.

Krok 4 – konwersja abonamentów do Xbox Game Pass Ultimate

Kod należy wpisać na redeem.microsoft.com. W trakcie finalizowania aktywacji taniego Xbox Game Pass Ultimate, Microsoft poinformuje Cię o konwersji abonamentów i kolejnym darmowym miesiącu. Uzbierane wcześniej 12 miesięcy zostanie teraz przekonwertowane na 13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate!

Sukces!

Brawo! Na twoim koncie Microsoft aktywowano 13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate, a Ty zapłaciłeś jedyne 111,43 zł!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
13 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jer
Jer
1 rok temu

No cóż. Za szóstym a może ósmym razem powiodła się aktywacja Kodu na Golda a potem zakup Ultimate/1+2/ i mam te zapowiedziane 18 m-cy. Wszystkie te razy wprowadzałem identyczny Kod, którego nie mogli znaleźć oprócz oczywiście ostatniego razu. Trzeba mieć dużo wytrwałości.

Hoji
Hoji
1 rok temu

Czyli osoby, które wcześniej nie zakupiły game passa na pc nie będą mogły skorzystać z poradnika? Dlaczego tak jest?

Tomek
Tomek
3 miesięcy temu
Reply to  Hoji

Dla Ciebie jest inny poradnik.

Łukasz
Łukasz
10 miesięcy temu

Niestety nie udało się zakupić 18tu miesięcy tylko 15 w cenie 226,83 zł. Po wykonaniu kroku 4 niestety Microstoft nie dodaje kolejny raz darmowego miesiąca za włączenie cyklicznej płatnośći. Druga sprawa to krok 5ty – nie ma 3miesięcy w cenie 4 zł tylko 1 miesiąc za 4 zł. Promocja się zmieniła. Generalnie i tak spoko, bo wyszło 15,12 zł/msc 🙂

Łukasz
Łukasz
10 miesięcy temu

Już wiem, gdzie ja i mnóstwo użytkowników robi błąd. Między krokiem 2, a 3 dodałbym WYŁĄCZYĆ ODNOWIALNĄ PŁATNOŚĆ (po to aby uzyskać darmowy miesiąc przy kroku 4).

Piotr
Piotr
6 miesięcy temu

17 miesięcy za 241.58 tyle, że miałem pierwszy krok za 4zł w sklepie MS a o cykliczne zapytało dopiero w ostatnim kroku przy konwersji a i tak wyszło 17 nie wiem czemu

Piotr
Piotr
5 miesięcy temu

Niestety odnawialne płatności można włączyć/wyłączyć tylko raz. Potem już nie pyta. Czyli jest to efektywnie tylko 15 miesięcy. Sprawdzone dzisiaj.

seyonne
Redaktor
5 miesięcy temu
Reply to  Piotr

Wyłączałeś je po każdej aktywacji? Nie dalej jak dwa tygodnie temu działało mi tak z każdym aktywowanym kodem, a aktywowałem łącznie trzy 😉

MC A
MC A
3 miesięcy temu

Już wiem dlaczego niektórzy mają taki problem, że po aktywacji kodu w kroku 1 mają GPU i dalsza procedura nie działa. W niektórych sklepach dostarczają kod do GPU zamiast GP PC, łatwo jest nie zauważyć i wpisać. U mnie tak było.

Mam pytanie, jeśli wyświetla mi się możliwość zakupu GP PC za 4 zł w Microsofcie, to mogę to kupić i wykorzystać w kroku 1? Czy coś nie zadziała dalej przy konwersji?

seyonne
Redaktor
3 miesięcy temu
Reply to  MC A

Wiesz co, zrezygnowałbym całkiem z kroku dot. brania GP na PC i skupił się na samym goldzie. Może i wyjdzie ciut gorzej w przeliczeniu cena/miesiąc, ale będzie to pewniejsza opcja 🙂 Przerobię chyba poradniki, bo ostatnio ten problem staje się coraz bardziej powszechny ;/

Adas
Adas
3 miesięcy temu

podczas konwersji wyrzuca mi błąd TokenNotFound

seyonne
Redaktor
3 miesięcy temu
Reply to  Adas

To raczej błąd po stronie serwerów MS, spróbuj ponownie nieco póxniej.

Mateusz
Mateusz
1 miesiąc temu

Kupiłem 5x 3 miesiące Golda, za każdym razem anulowanie płatności cyklicznych co dało dodatkowe 5 miesięcy + aktywacja GPU za 4zl miesiąc, finalnie wyszło około 7zl/miesiąc 🙂 dzięki!