Poradnik pozwala zakupić 8 miesięcy i 14 dni Xbox Game Pass Ultimate w cenie 241,84 zł! Oszczędzasz aż 48% względem oficjalnej ceny abonamentu XGPU!

Uwaga: poradnik dotyczy użytkowników, którzy:

 • korzystali już wcześniej z Xbox Game Pass na PC, Xbox Game Pass lub Xbox Game Pass Ultimate

Krok 1 – zakup Xbox Live Gold

Kup 4 kody na 3 miesiące abonamentu Xbox Live Gold – sięgnij po najtańszą ofertę z naszego porównania cenowego. Nie zapomnij, aby w trakcie zakupu wykorzystać kod zniżkowy.

Krok 2 – aktywacja kodu Xbox Live Gold

Aktywuj zakupione kody Xbox Live Gold na stronie redeem.microsoft.com

Krok 3 – zakup Xbox Game Pass Ultimate

Następnie należy dokonać zakupu miesiąca Xbox Game Pass Ultimate. Najlepiej zrobić to bezpośrednio w sklepie Microsoftu, gdyż promocja, dzięki której możemy wejść w posiadanie abonamentu na 14 dni, za jedyne 4 złote powróciła do sklepu!

Krok 4 – konwersja abonamentów do Xbox Game Pass Ultimate

W trakcie finalizowania aktywacji taniego Xbox Game Pass Ultimate, Microsoft poinformuje Cię o konwersji abonamentów i kolejnym darmowym miesiącu. Uzbierane wcześniej 12 miesięcy zostanie teraz przekonwertowane na 8 miesięcy i 14 dni Xbox Game Pass Ultimate!

Sukces!

Brawo! Na twoim koncie Microsoft aktywowano 8 miesięcy i 14 dni Xbox Game Pass Ultimate, a Ty zapłaciłeś jedyne 241,84 zł!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

26 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jer
Jer
2 lat temu

No cóż. Za szóstym a może ósmym razem powiodła się aktywacja Kodu na Golda a potem zakup Ultimate/1+2/ i mam te zapowiedziane 18 m-cy. Wszystkie te razy wprowadzałem identyczny Kod, którego nie mogli znaleźć oprócz oczywiście ostatniego razu. Trzeba mieć dużo wytrwałości.

Hoji
Hoji
2 lat temu

Czyli osoby, które wcześniej nie zakupiły game passa na pc nie będą mogły skorzystać z poradnika? Dlaczego tak jest?

Tomek
Tomek
1 rok temu
Reply to  Hoji

Dla Ciebie jest inny poradnik.

Łukasz
Łukasz
2 lat temu

Niestety nie udało się zakupić 18tu miesięcy tylko 15 w cenie 226,83 zł. Po wykonaniu kroku 4 niestety Microstoft nie dodaje kolejny raz darmowego miesiąca za włączenie cyklicznej płatnośći. Druga sprawa to krok 5ty – nie ma 3miesięcy w cenie 4 zł tylko 1 miesiąc za 4 zł. Promocja się zmieniła. Generalnie i tak spoko, bo wyszło 15,12 zł/msc 🙂

Łukasz
Łukasz
2 lat temu

Już wiem, gdzie ja i mnóstwo użytkowników robi błąd. Między krokiem 2, a 3 dodałbym WYŁĄCZYĆ ODNOWIALNĄ PŁATNOŚĆ (po to aby uzyskać darmowy miesiąc przy kroku 4).

Piotr
Piotr
2 lat temu

17 miesięcy za 241.58 tyle, że miałem pierwszy krok za 4zł w sklepie MS a o cykliczne zapytało dopiero w ostatnim kroku przy konwersji a i tak wyszło 17 nie wiem czemu

Piotr
Piotr
2 lat temu

Niestety odnawialne płatności można włączyć/wyłączyć tylko raz. Potem już nie pyta. Czyli jest to efektywnie tylko 15 miesięcy. Sprawdzone dzisiaj.

seyonne
Redaktor
2 lat temu
Reply to  Piotr

Wyłączałeś je po każdej aktywacji? Nie dalej jak dwa tygodnie temu działało mi tak z każdym aktywowanym kodem, a aktywowałem łącznie trzy 😉

MC A
MC A
2 lat temu

Już wiem dlaczego niektórzy mają taki problem, że po aktywacji kodu w kroku 1 mają GPU i dalsza procedura nie działa. W niektórych sklepach dostarczają kod do GPU zamiast GP PC, łatwo jest nie zauważyć i wpisać. U mnie tak było.

Mam pytanie, jeśli wyświetla mi się możliwość zakupu GP PC za 4 zł w Microsofcie, to mogę to kupić i wykorzystać w kroku 1? Czy coś nie zadziała dalej przy konwersji?

seyonne
Redaktor
2 lat temu
Reply to  MC A

Wiesz co, zrezygnowałbym całkiem z kroku dot. brania GP na PC i skupił się na samym goldzie. Może i wyjdzie ciut gorzej w przeliczeniu cena/miesiąc, ale będzie to pewniejsza opcja 🙂 Przerobię chyba poradniki, bo ostatnio ten problem staje się coraz bardziej powszechny ;/

Adas
Adas
1 rok temu

podczas konwersji wyrzuca mi błąd TokenNotFound

seyonne
Redaktor
1 rok temu
Reply to  Adas

To raczej błąd po stronie serwerów MS, spróbuj ponownie nieco póxniej.

Mateusz
Mateusz
1 rok temu

Kupiłem 5x 3 miesiące Golda, za każdym razem anulowanie płatności cyklicznych co dało dodatkowe 5 miesięcy + aktywacja GPU za 4zl miesiąc, finalnie wyszło około 7zl/miesiąc 🙂 dzięki!

Jakub
Jakub
1 rok temu

Wszystko poszło idealnie. Największą niewiadomą było dodawanie do zakupu 1 miesiąca Ultimate z sklepu MS za 4zł. Mielił to chyba z 10 minut. Ale wszystko się udało, nawet ciut lepiej, bo z jakiegoś powodu dostałem 13,5 miesiąca. Nie wiem skąd dwa dodatkowe tygodnie się wzięły.

Marcin
Marcin
1 rok temu

udalo sie za 155 zl n 13 miesiecy, mialem ulitimate za 4 zl wiec super ,dziala wszystko

Maciej
Maciej
1 rok temu

Nie wiem czy ktoś czyta komentarze, ale odniosę się do poradnika i jego aktualności.

W moim przypadku na dzień dzisiejszy:

 • Korzystałem już wcześniej na swoim koncie z Xbox Live Gold, PC Game Pass, Xbox Game Pass, EA Play i GPU. Robiłem również wcześniej konwersje.
 • GPU wygasło mi ponad miesiąc temu.
 • Miałem wyłączone subskrypcje cykliczne.
 • Mogłem wykupić Xbox Game Pass za 4zł (ale nie GPU).
 • Miałem niewykorzystany kod na 3 miesiące Xbox Live Gold (za 44,79zł).
 • Dokupiłem 2x 3 miesiące Xbox Live Gold (za 54,49zł każdy).
 • Postępując zgodnie z poradnikiem, dodałem kody poprzez redeem.microsoft.com, ale ani razu nie zostałem zapytany o włączenie subskrypcji cyklicznej, pomimo zdefiniowanej właściwej metody płatności. Włączenie jej ręcznie nie miało wpływu na datę wygaśnięcia abonamentu.
 • Dokupiłem Xbox Game Pass poprzez stronę Microsoft (4zł).
 • Dokupiłem 1 miesiąc GPU za 47,99zł.
 • Całość została skonwertowana do 12 miesięcy GPU.

Wyszło ok. 17zł za miesiąc. Kupując kody taniej (korzystam ze sprawdzonego, ale droższego CD-KEYS) można jeszcze więcej zaoszczędzić.
Co ciekawe, po włączeniu na koniec subskrypcji cyklicznej i ponownym stwierdzeniu, że nie ma to wpływu na datę wygaśnięcia abonamentu, wyłączyłem ją i wtedy data została cofnięta o jeden dzień 😛

Maciej
Maciej
1 rok temu
Reply to  Maciej

Poprawka: 11 miesięcy za 18,70 każdy. Tak więc w sumie tyle, ile wychodzi z sumy pojedynczych kodów. Mogłem to zrobić w dowolny sposób, byle kod na GPU został dodany jako ostatni.

Rafał
Rafał
1 rok temu

Nie mogę dokonać płatności w sklepie Punktid, bo jako gość po wpisaniu maila pokazuje – This e-mail domain is not allowed. W sklepie Kinguin nie mogę się zalogować ani na paypal, ani na twitch, nie chce połączyć kont – Account could not be linked correctly. G2play ma ten sam błąd co Kinquin. Z kolei Instant Gaming za użycie paypala życzy sobie dodatkowe pieniądze. GAMIVO ma już cenę 10 zł droższą za 3 miesiące. To wszystko to dopiero pierwszy krok.

Ostatnio edytowano 1 rok temu przez Rafał
grk2
grk2
1 rok temu

W moim przypadku dodatkowy miesiąc za włączenie płatności cyklicznych pojawił się tylko przy pierwszym kodzie – pomimo wyłączenia od razu po aktywacji. W tym momencie bardziej opłacają się kody na 6 miesięcy.

Pablo
Pablo
1 rok temu

Nie czaje tego. Po dodaniu wszystkich miesięcy z gold i Ultimate z tego artykuły wychodzi 6 miesięcy. Gdzie pozostałe 7?

seyonne
Redaktor
1 rok temu
Reply to  Pablo

A we wstępie „Kup 3 kody na 3 miesiące” 😉

Maciej
Maciej
1 rok temu

Utknąłem na punkcie 4.
Dodaje kod za 1 miesiąc GPu i pokazuje mi komunikat coś poszło nie tak coś stało się po naszej stronie.

I jakiś kod

Pro owalem 6 razy i nic .

Ktoś coś podpowie?

Ps. Normalne jest że za każdym razem pr,skierowuje do banku i płatność cykliczna na kwotę 0 USD?

Kamil
Kamil
1 rok temu
Reply to  Maciej

Mam ten sam problem, udało Ci sie jakoś to ogarnąć?

Mac
Mac
1 rok temu

Bardzo łatwa instrukcja zadziałało i nawet Ultimate kupiłem za 4zł.

Michal
Michal
8 miesięcy temu

Witam, dziala jeszcze ten myk?

Rrrrr
Rrrrr
8 miesięcy temu

Działa, nawet lepiej niż w instrukcji, przy dodawaniu golda dostawałem gratis 1 miesiąc za każdym razem przy pozostawieniu opłat cyklicznych i ostatecznie wyszło 11 miesięcy XGP, kody wziąłem z kinguin