Poradnik pozwala zakupić 14 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate w cenie 238,99 zł! Oszczędzasz aż 69% względem oficjalnej ceny abonamentu XGPU!

Uwaga: poradnik dotyczy użytkowników, którzy:

 • korzystali już wcześniej z Xbox Game Pass na PC, Xbox Game Pass lub Xbox Game Pass Ultimate

Krok 1 – zakup Xbox Live Gold

Kup 2 kody na 6 miesięcy abonamentu Xbox Live Gold – sięgnij po najtańszą ofertę z naszego porównania cenowego. Nie zapomnij, aby w trakcie zakupu wykorzystać kod zniżkowy.

Krok 2 – aktywacja kodu Xbox Live Gold

Aktywuj zakupiony kod Xbox Live Gold na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Ci za to dodatkowy miesiąc gratis. Obowiązkowo należy je później wyłączyć, by dostać darmowy miesiąc także przy kolejnych aktywacjach. Następnie powtórzcie procedurę.

Krok 3 – zakup Xbox Game Pass Ultimate

Zakup Xbox Game Pass Ultimate wybierając najtańszą ofertę z naszego porównania:

Uwaga, istnieje cień szansy, że w Sklepie Microsoftu dostępny będzie miesiąc XGPU za 4,00 zł. Warto sprawdzić przed zakupem kodu z powyższej oferty.

Krok 4 – konwersja abonamentów do Xbox Game Pass Ultimate

Kod należy wpisać na redeem.microsoft.com. W trakcie finalizowania aktywacji taniego Xbox Game Pass Ultimate, Microsoft poinformuje Cię o konwersji abonamentów i kolejnym darmowym miesiącu. Uzbierane wcześniej 13 miesięcy zostanie teraz przekonwertowane na 14 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate!

Sukces!

Brawo! Na twoim koncie Microsoft aktywowano 14 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate, a Ty zapłaciłeś jedyne 238,99 zł!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

24 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jer
Jer
1 rok temu

No cóż. Za szóstym a może ósmym razem powiodła się aktywacja Kodu na Golda a potem zakup Ultimate/1+2/ i mam te zapowiedziane 18 m-cy. Wszystkie te razy wprowadzałem identyczny Kod, którego nie mogli znaleźć oprócz oczywiście ostatniego razu. Trzeba mieć dużo wytrwałości.

Hoji
Hoji
1 rok temu

Czyli osoby, które wcześniej nie zakupiły game passa na pc nie będą mogły skorzystać z poradnika? Dlaczego tak jest?

Tomek
Tomek
10 miesięcy temu
Reply to  Hoji

Dla Ciebie jest inny poradnik.

Łukasz
Łukasz
1 rok temu

Niestety nie udało się zakupić 18tu miesięcy tylko 15 w cenie 226,83 zł. Po wykonaniu kroku 4 niestety Microstoft nie dodaje kolejny raz darmowego miesiąca za włączenie cyklicznej płatnośći. Druga sprawa to krok 5ty – nie ma 3miesięcy w cenie 4 zł tylko 1 miesiąc za 4 zł. Promocja się zmieniła. Generalnie i tak spoko, bo wyszło 15,12 zł/msc 🙂

Łukasz
Łukasz
1 rok temu

Już wiem, gdzie ja i mnóstwo użytkowników robi błąd. Między krokiem 2, a 3 dodałbym WYŁĄCZYĆ ODNOWIALNĄ PŁATNOŚĆ (po to aby uzyskać darmowy miesiąc przy kroku 4).

Piotr
Piotr
1 rok temu

17 miesięcy za 241.58 tyle, że miałem pierwszy krok za 4zł w sklepie MS a o cykliczne zapytało dopiero w ostatnim kroku przy konwersji a i tak wyszło 17 nie wiem czemu

Piotr
Piotr
1 rok temu

Niestety odnawialne płatności można włączyć/wyłączyć tylko raz. Potem już nie pyta. Czyli jest to efektywnie tylko 15 miesięcy. Sprawdzone dzisiaj.

seyonne
Redaktor
1 rok temu
Reply to  Piotr

Wyłączałeś je po każdej aktywacji? Nie dalej jak dwa tygodnie temu działało mi tak z każdym aktywowanym kodem, a aktywowałem łącznie trzy 😉

MC A
MC A
11 miesięcy temu

Już wiem dlaczego niektórzy mają taki problem, że po aktywacji kodu w kroku 1 mają GPU i dalsza procedura nie działa. W niektórych sklepach dostarczają kod do GPU zamiast GP PC, łatwo jest nie zauważyć i wpisać. U mnie tak było.

Mam pytanie, jeśli wyświetla mi się możliwość zakupu GP PC za 4 zł w Microsofcie, to mogę to kupić i wykorzystać w kroku 1? Czy coś nie zadziała dalej przy konwersji?

seyonne
Redaktor
11 miesięcy temu
Reply to  MC A

Wiesz co, zrezygnowałbym całkiem z kroku dot. brania GP na PC i skupił się na samym goldzie. Może i wyjdzie ciut gorzej w przeliczeniu cena/miesiąc, ale będzie to pewniejsza opcja 🙂 Przerobię chyba poradniki, bo ostatnio ten problem staje się coraz bardziej powszechny ;/

Adas
Adas
11 miesięcy temu

podczas konwersji wyrzuca mi błąd TokenNotFound

seyonne
Redaktor
11 miesięcy temu
Reply to  Adas

To raczej błąd po stronie serwerów MS, spróbuj ponownie nieco póxniej.

Mateusz
Mateusz
8 miesięcy temu

Kupiłem 5x 3 miesiące Golda, za każdym razem anulowanie płatności cyklicznych co dało dodatkowe 5 miesięcy + aktywacja GPU za 4zl miesiąc, finalnie wyszło około 7zl/miesiąc 🙂 dzięki!

Jakub
Jakub
6 miesięcy temu

Wszystko poszło idealnie. Największą niewiadomą było dodawanie do zakupu 1 miesiąca Ultimate z sklepu MS za 4zł. Mielił to chyba z 10 minut. Ale wszystko się udało, nawet ciut lepiej, bo z jakiegoś powodu dostałem 13,5 miesiąca. Nie wiem skąd dwa dodatkowe tygodnie się wzięły.

Marcin
Marcin
6 miesięcy temu

udalo sie za 155 zl n 13 miesiecy, mialem ulitimate za 4 zl wiec super ,dziala wszystko

Maciej
Maciej
6 miesięcy temu

Nie wiem czy ktoś czyta komentarze, ale odniosę się do poradnika i jego aktualności.

W moim przypadku na dzień dzisiejszy:

 • Korzystałem już wcześniej na swoim koncie z Xbox Live Gold, PC Game Pass, Xbox Game Pass, EA Play i GPU. Robiłem również wcześniej konwersje.
 • GPU wygasło mi ponad miesiąc temu.
 • Miałem wyłączone subskrypcje cykliczne.
 • Mogłem wykupić Xbox Game Pass za 4zł (ale nie GPU).
 • Miałem niewykorzystany kod na 3 miesiące Xbox Live Gold (za 44,79zł).
 • Dokupiłem 2x 3 miesiące Xbox Live Gold (za 54,49zł każdy).
 • Postępując zgodnie z poradnikiem, dodałem kody poprzez redeem.microsoft.com, ale ani razu nie zostałem zapytany o włączenie subskrypcji cyklicznej, pomimo zdefiniowanej właściwej metody płatności. Włączenie jej ręcznie nie miało wpływu na datę wygaśnięcia abonamentu.
 • Dokupiłem Xbox Game Pass poprzez stronę Microsoft (4zł).
 • Dokupiłem 1 miesiąc GPU za 47,99zł.
 • Całość została skonwertowana do 12 miesięcy GPU.

Wyszło ok. 17zł za miesiąc. Kupując kody taniej (korzystam ze sprawdzonego, ale droższego CD-KEYS) można jeszcze więcej zaoszczędzić.
Co ciekawe, po włączeniu na koniec subskrypcji cyklicznej i ponownym stwierdzeniu, że nie ma to wpływu na datę wygaśnięcia abonamentu, wyłączyłem ją i wtedy data została cofnięta o jeden dzień 😛

Maciej
Maciej
5 miesięcy temu
Reply to  Maciej

Poprawka: 11 miesięcy za 18,70 każdy. Tak więc w sumie tyle, ile wychodzi z sumy pojedynczych kodów. Mogłem to zrobić w dowolny sposób, byle kod na GPU został dodany jako ostatni.

Rafał
Rafał
5 miesięcy temu

Nie mogę dokonać płatności w sklepie Punktid, bo jako gość po wpisaniu maila pokazuje – This e-mail domain is not allowed. W sklepie Kinguin nie mogę się zalogować ani na paypal, ani na twitch, nie chce połączyć kont – Account could not be linked correctly. G2play ma ten sam błąd co Kinquin. Z kolei Instant Gaming za użycie paypala życzy sobie dodatkowe pieniądze. GAMIVO ma już cenę 10 zł droższą za 3 miesiące. To wszystko to dopiero pierwszy krok.

Ostatnio edytowano 5 miesięcy temu przez Rafał
grk2
grk2
5 miesięcy temu

W moim przypadku dodatkowy miesiąc za włączenie płatności cyklicznych pojawił się tylko przy pierwszym kodzie – pomimo wyłączenia od razu po aktywacji. W tym momencie bardziej opłacają się kody na 6 miesięcy.

Pablo
Pablo
3 miesięcy temu

Nie czaje tego. Po dodaniu wszystkich miesięcy z gold i Ultimate z tego artykuły wychodzi 6 miesięcy. Gdzie pozostałe 7?

seyonne
Redaktor
3 miesięcy temu
Reply to  Pablo

A we wstępie „Kup 3 kody na 3 miesiące” 😉

Maciej
Maciej
1 miesiąc temu

Utknąłem na punkcie 4.
Dodaje kod za 1 miesiąc GPu i pokazuje mi komunikat coś poszło nie tak coś stało się po naszej stronie.

I jakiś kod

Pro owalem 6 razy i nic .

Ktoś coś podpowie?

Ps. Normalne jest że za każdym razem pr,skierowuje do banku i płatność cykliczna na kwotę 0 USD?

Kamil
Kamil
1 miesiąc temu
Reply to  Maciej

Mam ten sam problem, udało Ci sie jakoś to ogarnąć?

Mac
Mac
1 miesiąc temu

Bardzo łatwa instrukcja zadziałało i nawet Ultimate kupiłem za 4zł.