Poradnik skierowany jest do osób chcących zaoszczędzić aż 75% na zakupie Xbox Game Pass Ultimate względem oficjalnej ceny abonamentu. Za 10 miesięcy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate należy zapłacić jedyne 140,18 zł!

Uwaga! Poradnik przeznaczony jest dla graczy, którzy:

  • korzystali już wcześniej z subskrypcji Xbox Game Pass na PC,
  • w Sklepie Microsoftu mogą zakupić w promocyjnej cenie 4,00 zł Xbox Game Pass Ultimate.

Krok 1 – zakup Xbox Game Pass na PC

W oparciu o poniższe porównanie cen kup 1 miesiąc Xbox Game Pass na PC. Pamiętaj o dodatkowej oszczędności dzięki kodom zniżkowym.

Krok 2 – aktywacja kodu Xbox Game Pass na PC

Aktywuj zakupiony kod na pecetowy XGP na stronie redeem.microsoft.com. W trakcie realizacji kodu wyraź zgodę na włączenie płatności cyklicznych – Microsoft zaoferuje za to dodatkowy miesiąc abonamentu gratis.

Krok 3 – zakup Xbox Live Gold

Kierując się porównaniem cen abonamentów XLG, kup 6 miesięcy abonamentu Xbox Live Gold. Jeśli jest taka możliwość, w trakcie zakupu wykorzystaj kod rabatowy.

Krok 4 – aktywacja kodu Xbox Live Gold

Na stronie redeem.microsoft.com zrealizuj kod na tani Xbox Live Gold. Zgadzając na włączenie płatności cyklicznych zagwarantujesz sobie gratisowo dodatkowy miesiąc subskrypcji.

Krok 5 – zakup Xbox Game Pass Ultimate

Kup miesiąc Xbox Game Pass Ultimate w Sklepie Microsoftu za jedyne 4,00 zł.

Krok 6 – konwersja abonamentów do Xbox Game Pass Ultimate

W trakcie przypisywania taniego Xbox Game Pass Ultimate do konta, Microsoft poinformuje o konieczności konwersji wszystkich abonamentów do XGPU. Uzbierane wcześniej 9 miesięcy zostanie połączone z 1 miesiącem XGPU, dzięki czemu uzyskasz dostęp do 10 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate!

Sukces!

Gratulujemy! Na twoim koncie Microsoft aktywowano 10 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate. Abonament XGPU kosztował Cię jedyne 140,18 zł!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Felix
Felix
11 miesięcy temu

Sposób nie działa, w Kroku 5 nie pojawia się cena 4 zł, mimo, że wcześniej tam była, pojawia się komunikat „Zarządzaj subskrypcją”. ehhh.

seyonne
Redaktor
11 miesięcy temu
Reply to  Felix

Jakie subskrypcje masz aktywne po wklepaniu tych kodów?