Poradnik pozwala zakupić 8 miesięcy i 7 dni subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate w cenie 125,58 zł, co stanowi o 72% taniej niż w przypadku kupna abonamentu w Sklepie Microsoftu.

Uwaga! Poradnik dotyczy osób, które:

  • nie były abonentami Xbox Game Pass na konsolę,
  • korzystały już wcześniej z Xbox Game Pass Ultimate i w Sklepie Microsoft nie mają dostępu do promocyjnej ceny abonamentu.

Krok 1 – zakup Xbox Game Pass na PC

Dokonaj zakupu Xbox Game Pass na PC (1 miesiąc), wybierając najlepszą promocję z naszego porównania cenowego. W trakcie zakupu posłuż się kodem rabatowym.

Krok 2 – aktywacja kodu Xbox Game Pass na PC

Zrealizuj kod na XGP na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie godząc się na włączenie płatności cyklicznych. W zamian za udzielenie zgody Microsoft podaruje dodatkowy miesiąc abonamentu gratis. Płatności cykliczne od razu wyłącz w ustawieniach subskrypcji (obrazek poglądowy dla XLG, ale w przypadku PC Game Pass wygląda to analogicznie).

Krok 3 – zakup Xbox Live Gold

W oparciu o poniższe porównanie cen, kup 2 kody na 3 miesiące subskrypcji Xbox Live Gold. Pamiętaj o kodzie zniżkowym.

Krok 4 – aktywacja kodu Xbox Live Gold

Odwiedź redeem.microsoft.com w celu aktywowania abonamentu XLG. Za wyrażenie zgody na włączenie płatności cyklicznych otrzymasz dodatkowo gratisowy miesiąc. Po aktywacji kodu niezwłocznie je wyłącz, by móc później znów otrzymać kolejny darmowy miesiąc.

Krok 5 – zakup Xbox Game Pass Ultimate

Kup 7 dni Xbox Game Pass Ultimate, wybierając najkorzystniejszą ofertę z przygotowanego przez nas zestawienia promocji. Nie zapomnij o kodzie rabatowym.

Krok 6 – aktywacja kodu i konwersja abonamentów do Xbox Game Pass Ultimate

Aktywuj zakupiony kod na 7 dni XGPU na stronie redeem.microsoft.com. Realizacja kodu wiąże się z koniecznością uaktualnienia wszystkich zgromadzonych na koncie subskrypcji do XGP Ultimate. Uzbierane wcześniej 8 miesięcy abonamentów zostanie przekonwertowane i ostatecznie otrzymasz 8 miesięcy i 7 dni Xbox Game Pass Ultimate!

Sukces!

Hurra! Na twoim koncie Microsoft dostępne jest 8 miesięcy i 7 dni Game Pass Ultimate. Kosztowało Cię to tylko 125,58 zł!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze