Jeśli postąpisz zgodnie z opisanym poniżej sposobem na tani Game Pass. Za 10 miesięcy XGPU zapłacisz 132,58 zł! i zaoszczędzisz aż 76% względem oficjalnej ceny Xbox Game Pass Ultimate!

Uwaga! Poniższy poradnik pozwalający na zakup Xbox Game Pass Ultimate tanio dotyczy graczy, którzy:

  • nie korzystali dotychczas z Xbox Game Pass na PC,
  • nie subskrybowali Xbox Game Pass na konsolę,
  • nie korzystali z Xbox Game Pass Ultimate.

Krok 1 – dołączenie do Xbox Game Pass na PC

Zasubskrybuj 3 miesiące Xbox Game Pass na komputer PC, korzystając z najtańszej oferty w naszym porównaniu cenowym. Pamiętaj o kodzie zniżkowym, jeśli takowy występuje!

Krok 2 – aktywacja kodu Xbox Game Pass na PC

Aktywuj zakupiony kod XGP na stronie redeem.microsoft.com. Po aktywacji pamiętaj aby wyłączyć płatności cykliczne w ustawieniach konta.

Krok 3 – zakup Xbox Live Gold

Kup 3 miesiące abonamentu Xbox Live Gold – sięgnij po najtańszą ofertę z naszego porównania cenowego. Nie zapomnij aby w trakcie zakupu wykorzystać kod zniżkowy.

Krok 4 – aktywacja kodu Xbox Live Gold

Na stronie redeem.microsoft.com aktywuj XLG, zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. W zamian za wyrażenie zgody Microsoft zaoferuje dodatkowy miesiąc abonamentu za darmo.

Krok 5 – zakup Xbox Game Pass na konsole Xbox

Kup Xbox Game Pass na konsolę Xbox na 1 miesiąc, pomoże Ci w tym poniższe porównanie cen Xbox Game Pass. W trakcie finalizowania transakcji wykorzystaj kod zniżkowy.

Krok 6 – aktywacja kodu Xbox Game Pass

Na stronie redeem.microsoft.com aktywuj zakupiony w kroku 4 kod, jednocześnie zezwalając się na włączenie płatności cyklicznych. Wyrażenie zgody zaowocuje dodatkowy gratisowym miesiącem.

Krok 7 – zakup Xbox Game Pass Ultimate

Dołącz do Xbox Game Pass Ultimate. Za 1 miesiąc abonamentu w Sklepie Microsoftu zapłacisz 4,00 zł – promocji poświęciliśmy odrębny artykuł.

Krok 8 – konwersja subskrypcji do XGPU

Podczas zakupu 1 miesiąca XGPU w Sklepie Microsoftu, zostaniesz poinformowany o konwersji zgromadzonych na koncie abonamentów do Xbox Game Pass Ultimate. Uzbierane wcześniej 9 miesięcy subskrypcji zostanie zamienione na 10 miesięcy Game Passa w wersji Ultimate!

Sukces!

Brawo! Właśnie stałeś się posiadaczem 10 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate, za co zapłaciłeś jedyne 132,58 zł!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
royzuhh
royzuhh
10 dni temu

Zapłaciłem troszkę więcej ale to z racji własnej głupoty bo nie używałem zniżek, ale jeżeli chodzi o subskrypcje, kurczę jestem w szoku ! Robiłem wszystko dokładnie według instrukcji w między czasie jadąc do bankomatu żeby wpłacić pieniądze no i jest, do następnego roku se pykam, dziękuwa byki.

Jędrzej
Jędrzej
8 dni temu

Jeden kod został już użyty i musiałem zgłosić zwrot ale pozostałe działały i finalnie cały tutorial działa. Mam subsrypcję do 26.09.2022 essasito

Bartek K
Bartek K
3 dni temu

Potwierdzam, procedura przeszła dnia 30.11.2021, pakiet XGPU zatwierdzony do 1.11.2022.
Kupno game pass na PC czyli pkt 1, proponuję jednak zrobić przez stronę xbox za 4 zł a nie przez pośredników. Wielkie podziękowania i powodzenia życzę.