Xbox Game Pass - listopad 2023

Lista gier Xbox Game Pass na listopad została ujawniona. Subskrybenci już wkrótce będą mogli zagrać w osiem zróżnicowanych produkcji.

  • Wartales (PC, Xbox, xCloud) – już dostępne
  • Thirsty Suitors (PC, Xbox, xCloud) – dostępne od 2 listopada
  • Football Manager 2024 (PC, Xbox, xCloud) – dostępne od 6 listopada
  • Like a Dragon: Gaiden: The Man Who Erased His Name (PC, Xbox, xCloud) – dostępne od 9 listopada
  • Dungeons 4 (PC, Xbox, xCloud) – dostępne od 9 listopada
  • Wild Hearts (PC, Xbox, xCloud) dostępne od 9 listopada w EA Play i XGPU
  • Spirittea (PC, Xbox, xCloud) – dostępne od 13 listopada
  • Coral Island (PC, Xbox) – dostępne od 14 listopada

Z nadchodzących tytułów zdecydowanie warto sprawdzić Football Manager 2024 w Xbox Game Pass. To kolejna odsłona popularnej i cenionej przez graczy produkcji o piłce nożnej. Przedstawia ona jednak zmagania na murawie z innej perspektywy niż EA Sports FC. Tutaj wcielamy się bowiem nie w zawodników, a w rolę tytułowego menadżera, który musi zajmować się wszystkimi istotnymi kwestiami związanymi z zarządzaniem klubem.

Ciekawie zapowiada się również Like a Dragon: Gaiden: The Man Who Erased His Name w XGP. Pod tym długim tytułem skrywa się kolejna odsłona serii Yakuza. Poznamy tutaj dalsze losy Kazumy Kiryu, który upozorował swoją śmierć i ukrywa pod kryptonimem „Joryu”.


Zobaczcie, jak kupić tani Game Pass:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] Niemniej ciekawie zapowiada się też niedaleka przyszłość. W listopadzie usługa powiększy się między innymi o Football Manager 2024 czy Like a Dragon: Gaiden: The Man Who Erased His Name. Więcej na temat nadchodzącej oferty przeczytacie w tym miejscu. […]

trackback

[…] przygotował sporo atrakcji dla abonentów Xbox Game Pass! Niedawno ujawniono ofertę na listopad, a niedługo później… podano kolejny tytuł, który zadebiutuje w przyszłym […]