Ubisoft+

Ubisoft ogłosił, że ich usługa abonamentowa o nazwie Ubisoft+, na ten moment dostępna wyłącznie na PC, trafi również na konsole Xbox. Niestety nie podano żadnego konkretnego terminu, zdradzono jedynie, że stanie się to „w przyszłości”.

Ubisoft+ oferuje dostęp do ponad 100 gier francuskiego wydawcy, wśród których znalazły się zarówno kultowe klasyki, jak i nowości, w tym serie Asasssin’s Creed czy Watch Dogs. Oprócz tego abonenci otrzymują również dostęp do większych i mniejszych dodatków, DLC i innych korzyści. Cena jednego miesiąca subskrypcji na PC wynosi 59,90 zł i jak na razie nie wiadomo, czy tyle samo zapłacimy na Xboksie. Nie ma też nigdzie mowy o połączeniu tej usługi z XGP, można więc założyć, że Ubisoft+ NIE WEJDZIE w skład Xbox Game Pass Ultimate i będzie funkcjonować jako odrębna, płatna osobno usługa.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] Dokładne powody takiego działania nie zostały ujawnione. Niektórzy podejrzewają, że może być to związane z planem rodzinnym Xbox Game Pass lub chęcią wprowadzenia do tej usługi katalogu Ubisoft+. […]