Trek to Yomi i Citizen Sleeper są już dostępne w Xbox Game Pass na PC, konsolach Xbox oraz w chmurze dzięki Xbox Cloud Gaming. Obie te produkcje pojawiły się w usłudze w dniu swoich premier.


Zaliczające debiut w Xbox Game Pass Trek to Yomi to nowa produkcja tworzona przez Leonarda Menchiariego i polskie studio Flying Wild Hog. Gracze wcielają się w młodego samuraja o imieniu Hiroki, który przysięga bronić swojego miasta i ludu przed zagrożeniami. Tytuł łączy efektowne sekwencje akcji oraz niezwykle klimatyczną, czarnobiałą oprawę inspirowaną twórczością Akiry Kurosawy. Recenzje Trek to Yomi wskazują na to, że jest to udane dzieło: średnia jego ocen w serwisie Opencritic to 73/100.


Citizen Sleeper to zaś propozycja dla miłośników cyberpunkowych klimatów, choć podanych w zupełnie innej formie niż chociażby w serii Deus Ex czy Cyberpunk 2077. Gra autorstwa jednoosobowego studia Jump Over The Age stawia na zabawę rodem ze „stołowych” RPG, a istotny wpływ na przebieg wielu sekwencji i rozwój fabuły ma tu wynik wirtualnych rzutów kostką.


Interesuje Was tani Game Pass? W takim razie rzućcie okiem na nasze poradniki:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze