Starfield w Xbox Game Pass

Wreszcie doczekaliśmy się premiery Starfield w Xbox Game Pass! Nowe dzieło Bethesdy jest już dostępne do pobrania na PC i Xbox Series X|S, można zapoznać się z nim również w chmurze dzięki Xbox Cloud Gaming.

W tym RPG z akcją w kosmosie wykreujecie własnego bohatera, który wyruszy w wielką przygodę w poszukiwaniu tajemniczych artefaktów. Zabawa jest bardzo rozbudowana i oferuje mnóstwo swobody. Nic nie stoi na przeszkodzie, by regularnie robić sobie przerwy od głównego wątku fabularnego i zająć się wykonywaniem pobocznych zadań i aktywności. A tych nie brakuje, bo na eksploracje czeka ponad 1000 planet!

Twórcy zadbali przy tym o zróżnicowany gameplay. Znajdziecie tutaj zarówno walkę wręcz, jak i przy użyciu broni palnej, latanie statkami kosmicznymi, budowanie placówek na powierzchni planet, a także dialogi, które często pozwolą wyjść Wam cało z opresji nawet bez potrzeby sięgania po pistolet czy karabin!

Recenzje Starfield wskazują, że jest to tytuł wart uwagi. Krytycy chwalą zarówno ciekawą historię i bohaterów, jak i wciągającą, satysfakcjonującą rozgrywkę. I chociaż gdzieniegdzie można natrafić także na mniej przychylne głosy, to są one rzadkością i zdecydowanie nie można mówić tutaj o wpadce pokroju Redfall.

Najnowsza produkcja Bethesdy jest też dobrze oceniana przez użytkowników Steam, gdzie już teraz może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” opiniami.


Kupcie tani Game Pass i już dziś wybierzcie się w kosmos!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze