Senua's Saga: Hellblade II w Xbox Game Pass

Nowa gra studia Ninja Theory zadebiutowała na PC oraz konsolach Microsoftu, w tym w usłudze Xbox Game Pass. Senua’s Saga: Hellblade II to mroczna i nastawiona przede wszystkim na narrację przygoda.

Produkcja przedstawia dalsze losy bohaterki, którą poznaliśmy w pierwszej części z 2017 roku. Ponownie możemy liczyć na wciągającą historię i niepokojącą atmosferę, którą dodatkowo potęgują wizję i głosy będące wytworem umysłu Senuy. Nie zabraknie przy tym jednak i sekcji, w których staniemy do brutalnej i krwawej walki z przeciwnikami lub… zajmiemy się rozwiązywaniem zagadek środowiskowych.

Pracujący nad grą zespół deweloperów i artystów zadbał również o wyjątkowo atrakcyjną oprawę audiowizualną. Wykorzystanie silnika Unreal Engine 5 pozwoliło na przygotowanie niezwykle efektownej i realistycznej grafiki.

Recenzje Hellblade 2 są bardzo pozytywne. Krytykom przypadł do gustu przede wszystkim sposób prezentacji opowieści oraz fenomenalna warstwa wizualna i dźwiękowa. Nie brak głosów, że jest to jedna z najbardziej „filmowych” gier w historii.

W serwisie Opencritic dzieło Ninja Theory osiągnęło średnią ocen na poziomie 84/100 przy ponad 30 opiniach wystawionych przez recenzentów.


Tak możecie kupić tani Game Pass:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze