Scarlet Nexus

Trwająca konferencja Microsoft na Tokyo Game Show obfituje w pewne niespodzianki, a jedna z największych bez wątpienia jest zapowiedź Scarlet Nexus w Xbox Game Pass. Tytuł ten dostępny będzie w usłudze już dziś!

Scarlet Nexus udostępniono został w ramach konsolowego i pecetowego XGP oraz chmury xCloud dostępnej na Androidzie i urządzeniach z iOS.


Przypominamy, że Scarlet Nexus zadebiutowało w czerwcu tego roku i spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Ta efektowna i dynamiczna gra akcji z elementami RPG osiągnęła wynik 80/100 w serwisie Opencritic, przy ponad 130 ocenach krytyków.

Produkcja opowiada losy dwójki bohaterów – są nimi Kasane Randall i Yuito Sumeragi. Duet protagonistów należy do Other Supression Force, czyli sił walczących z tajemniczymi i niebezpiecznymi istotami. Zabawa łączy dynamiczne pojedynki, w których wykorzystuje się zarówno standardową broń, jak i specjalne zdolności oraz rozwijanie postaci poprzez zdobywanie nowego wyposażenia i umiejętności.


Konferencja Microsoft na Tokyo Game Show jest dostępna do obejrzenia poniżej.

To jak, planujecie sprawdzić Scarlet Nexus w Xbox Game Pass? 🙂


Przy okazji, jeśli nie jesteście jeszcze subskrybentami XGP lub też rozważacie powrót do usługi, zapoznajcie się z naszymi poradnikami:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] jednym z najciekawszych ogłoszeń na konferencji Microsoftu w ramach Tokyo Game Show 2021 była zapowiedź Scarlet Nexus w Xbox Game Pass, ale to nie jedyna ciekawa produkcja, w którą zagrają abonenci. Już dziś biblioteka wzbogaci […]