Halo Infinite Xbox Game Pass

Koniec długiego oczekiwania! Już w środę premiera Halo Infinite! Mowa oczywiście o kampanii fabularnej, bo zapewne spora część z Was miała już okazję sprawdzić debiutujący przed trzema tygodniami tryb sieciowy. Dziś zeszło embargo na recenzję, dzięki czemu w sieci pojawiły się pierwsze opinie. Wszystko wskazuje na to, że 343 Industries nie zawiodło graczy i dostarczyło świetny produkt. Aktualnie gra cieszy się 87 Metascore na podstawie 68 recenzji.

Jako iż 343 Industries wchodzi w skład Xbox Game Studios, a gry opowiadające o przygodach Master Chiefa to znak rozpoznawczy konsol Microsoftu, Halo Infinite w Xbox Game Pass pojawi się już na premierę! Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak potoczą się dalsze losy Johna 117… skorzystajcie z ofert na tani XGP 🙂


Aktualnie w sklepie Microsoftu dostępne są promocje pozwalające zakupić growy abonament w niskiej cenie:

Z powyższych ofert na tani Xbox Game Pass mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy lub osoby, które zakończyły subskrypcję jakiś czas temu.

4 miesiące XGPU za 8 zł dla nowych abonentów

Wiele osób wspomina o tym, że po zakupie subskrypcji Microsoftu na PC można też skorzystać z promocji na XGPU za 4 zł. Oznacza to, że, dzięki konwersji abonamentów, będzie można cieszyć się XGPU na pecetach i konsolach aż przez 4 miesiące, za jedyne 8 złotych. Halo Infinite w Xbox Game Pass dostępne będzie przez długi czas, nie będziecie wiec musieli śpieszyć się z ukończeniem gry.

By skorzystać z oferty:

  1. Kupujecie 3 miesiące XGP na PC za 4 zł w Sklepie Microsoftu.
  2. Na koncie, na którym aktywowaliście pecetowy XGP, dokupujecie 1 miesiąc XGP Ultimate, również płacąc 4 zł.
  3. Po dokonaniu konwersji, na waszym profilu w MS Store, powinny pojawić się 4 miesiące abonamentu XGPU.

Jak zakupić 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 45,38 zł?

Może się zdarzyć, że po zakupie 3 miesięcy XGP na PC, zniknie możliwość nabycia abonamentu Ultimate za 4 złote. Na szczęście nic straconego. Istnieje sposób pozwalający sporo zaoszczędzić względem oficjalnej ceny:

  1. Aktywuj grową subskrypcję na PC na 3 miesiące za 4 zł.
  2. Kup miesiąc XGP Ultimate za €9.02 (41,38 zł) z kodem LOWCYGIER w Eneba.
  3. Zrealizuj kod z Eneba na redeem.microsoft.com.
  4. W momencie aktywacji kodu pojawi się komunikat informujący o możliwości włączenia cyklicznego odnawiania abonamentu w zamian za dodatkowy miesiąc usługi. Należy go zaakceptować. Opcję tę można od razu wyłączyć w ustawieniach konta.

Dokonując zakupu, skorzystajcie z najtańszej, dostępnej w sklepie Eneba, oferty!


Zamierzacie skorzystać z powyższego sposobu, by ograć Halo Infinite tanio? A może jesteście na tyle związani z marką, że zakupicie grę w pełnej cenie? 🙂

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamil
Kamil
2 lat temu

ale jazda. Miałem Xbox game Pass do 10 stycznia, kupiłem za 4zł ultimate i zaktualizowało mi obecnego game passa i jeszcze wydłużyło go do lutego 😀