Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge w Xbox Game Pass

Wczorajsze wydarzenie przyniosło nam szereg interesujących zapowiedzi. Wśród kilkudziesięciu prezentacji i trailerów pojawiły się łącznie cztery gry, które dołączą w dniu premiery do usługi Xbox Game Pass.

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge – od 16 czerwca w XGP
  • Midnight Fight Express – od 23 sierpnia w XGP
  • Humankind – od 4 listopada w XGP
  • Routine – brak daty premiery

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge w Xbox Game Pass pojawi się już 16 czerwca i wygląda na to, że będzie to nie lada gratka dla miłośników klasycznych, „chodzonych” bijatyk. Na graczy czekać będzie świetna, pikselartowa oprawa, a także sporo grywalnych bohaterów – na czele z czterema tytułowymi, Wojowniczymi Żółwiami Ninja.

Patrząc na Midnight Fight Express, aż trudno uwierzyć, że tak efektowna i pełna akcji gra została stworzona przez jednego dewelopera. Polak, Jakub Dzwinel, stworzył produkcję, która śmiało może rywalizować z popularnymi, niezależnymi hitami ostatnich lat!

Humankind w Xbox Game Pass na PC pojawiło się w dniu swojej światowej premiery, a już wkrótce z tą dobrze ocenianą strategią będą mogli zapoznać się również posiadacze konsol. Debiut na Xbox One i Xbox Series X|S zaplanowano na 4 listopada tego roku.

Ostatnią z zapowiedzi dla abonentów XGP jest Routine, mroczny horror w realiach sci-fi. Niestety w tym przypadku nie poznaliśmy żadnego, nawet przybliżonego terminu premiery.


Przypominamy również, że już 12 czerwca odbędzie się Xbox & Bethesda Games Showcase. Bardzo możliwe, że ujawnione zostaną tam kolejne gry, jakie trafią do XGP. Być może w niektóre niespodzianki zagramy już chwilę po zakończeniu wydarzenia!


Tani Game Pass umożliwi Wam dostęp do wszystkich wyżej wymienionych produkcji, gdy tylko zostaną one udostępnione:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze