Midnight Fight Express w Xbox Game Pass

Lista gier Xbox Game Pass zapowiedzianych na sierpień 2022 już na ten moment wygląda naprawdę dobrze, a z pewnością wkrótce będzie jeszcze lepiej. Microsoft nie zdradził bowiem absolutnie wszystkiego i bez wątpienia szykuje pewne niespodzianki dla abonentów! Przypominamy, że kolejne nowe gry Xbox Game Pass powinny zostać ujawnione na początku oraz w połowie nadchodzącego miesiąca.

Warto również dodać, że tym razem mamy do czynienia z wyjątkowo interesującą sytuacją, a gracze mogą nastawiać się na ogrywanie prawdziwych świeżynek. Wszystkie cztery wymienione poniżej gry Xbox Game Pass sierpień trafią bowiem do biblioteki XGP w dniu swoich premier! 😉


Turbo Golf Racing

Jeżeli poszukujecie w Xbox Game Pass gry, która byłaby godnym następcą Rocket League, to Turbo Golf Racing wydaje się idealną propozycją dla Was! Produkcja stworzona przez Hugecalf Studios łączy w sobie elementy golfa oraz… wyścigów. Zadaniem graczy jest wbicie dużej piłki do dołka przy pomocy samochodów. Brzmi prosto, ale sprawy komplikuje obecność innych graczy: rywale będą starać się utrudnić nam życie i przeszkodzić w osiągnięciu celu.

Turbo Golf Racing w Xbox Game Pass zadebiutuje 4 sierpnia.

Two Point Campus

Po Two Point Hospital, który pozwalał graczom sprawdzić się w zarządzaniu szpitalem, przyszła pora na Two Point Campus. Tym razem zajmiemy się stworzeniem i dbaniem o właściwe funkcjonowanie uniwersyteckiego kampusu. Główne założenia rozgrywki pozostaną niezmienione i w dalszym ciągu będziemy musieli dbać zarówno o rozbudowę placówki, jak i zatrudnianie pracowników oraz dbanie o kwestie finansowe. Oczywiście, tak jak i w przypadku poprzedniczki, tak i tutaj nie zabraknie sporej dawki specyficznego humoru!

Two Point Campus w Xbox Game Pass zadebiutuje 9 sierpnia.

Midnight Fight Express

To dzieło tworzone przez jednego Polaka – Jakuba Dzwinela. Mimo tego, dzięki efektownej rozgrywce i klimatycznej oprawie audiowizualnej jest to tytuł, o którym było głośno na branżowych wydarzeniach! Midnight Fight Express to pełna akcji produkcja, w której jako samotny bohater zmierzymy się z przestępczością. Podczas walk z przeważającymi siłami wroga wykorzystamy nie tylko pięści i nogi protagonisty, ale również szereg zróżnicowanych broni i wyjątkowych zdolności, które odblokujemy w toku rozgrywki.

Midnight Fight Express w Xbox Game Pass zadebiutuje 23 sierpnia.

Immortality

Sam Barlow, autor uznanych gier Her Story i Telling Lies, powraca z kolejną nietuzinkową produkcją. Immortality to interaktywny film, a właściwie filmowa trylogia, która przepełniona ma być tajemnicami, zwrotami akcji oraz elementami horroru. Sama fabuła trzymana jest w tajemnicy. Na ten moment wiadomo jedynie, że kluczową rolę w historii odgrywa niejaka Marissa Marcel, aktorka, która zagrała w trzech produkcjach, choć żadna z nich nigdy nie doczekała się premiery.

Immortality w Xbox Game Pass zadebiutuje 30 sierpnia.


Kupcie tani Game Pass, by ograć wszystkie wymienione powyżej gry.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] okazji poznaliśmy również interesujące plany na przyszłość: w sierpniu zagramy między innymi w Two Point Campus i Midnight Fight Express, a zimą w abonamencie pojawi się Maquette i Solar Ash. Nieoficjalne informacje wskazują […]