Lies of P w Xbox Game Pass

Mamy dobre wieści dla osób czekających na pojawienie się Lies of P w Xbox Game Pass! Choć gra miała zadebiutować w katalogu usługi 19 września, to już teraz możecie ją pobrać i rozpocząć zabawę!

Lies of P to soulslike stworzony przez południowokoreańskie Round8 Studio. Deweloperzy wyraźnie inspirowali się twórczością From Software, a w szczególności świetnie ocenianym Bloodborne, ale zadbali również o zupełnie nowe elementy i wyjątkowy klimat. Mroczną atmosferę połączono tutaj bowiem z postaciami i motywami znanymi z klasycznej opowieści o Pinokiu.

Podczas przemierzania miasta o nazwie Krat zmierzymy się z wieloma przerażającymi i niebezpiecznymi przeciwnikami, rozwiniemy naszego bohatera, a także staniemy przed pewnymi decyzjami moralnymi, w których będziemy musieli wybierać między powiedzeniem prawdy, a kłamstwem.

Czy warto zagrać w Lies of P? Recenzje jasno pokazują, że jest to tytuł wart uwagi – o ile oczywiście lubicie bardzo wymagające produkcje oraz potyczki z bossami, które trzeba opanować niemalże do perfekcji. W serwisie Opencritic gra osiągnęła średnią na poziomie 82/100.


Tani Game Pass możecie kupić korzystając z naszych poradników:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze