Immortals of Aveum w Xbox Game Pass

Czy doczekamy się premiery Immortals of Aveum w Xbox Game Pass? Wiele na to wskazuje… 😉

Bret Robbins, prezes Ascendant Studios, w rozmowie z serwisem Windows Central, został zapytany o możliwość pojawienia się ich produkcji w abonamentach takich jak PS Plus i XGP. Odparł on, że uważa tego typu rozwiązania za szansę dotarcia do większego grona odbiorców i zapewnił, że prowadzą rozmowy dotyczące wprowadzenia Immortals of Aveum do obu usług. Żaden konkretny termin nie padł, ale wygląda na to, że pojawienie się oficjalnego ogłoszenia jest jedynie kwestią czasu.

Tak, rozmawiamy z nimi [Sony i Microsoftem – przyp. red] o wprowadzeniu gry do tych usług. Nie mamy jeszcze żadnej daty, ale jestem pewien, że to się stanie.

Powiedział Robbins

Warto również przypomnieć, że wydawcą Immortals of Aveum jest firma Electronic Arts, a ich produkcje zwykle po kilku lub kilkunastu miesiącach trafiają do katalogu EA Play. Ten zaś wchodzi w skład abonamentu XGPU.

Zmierzające w przyszłości do Xbox Game Pass Immortals of Aveum to pierwszoosobowa strzelanka z akcją w świecie fantasy. Broń palną zastąpiono tutaj magicznymi zaklęciami i niszczycielskimi zdolnościami. Z pewnością nie był to największy i najlepiej oceniany tytuł tego roku, ale recenzje i średnia ocen na poziomie 72/100 w serwisie Opencritic pokazują, że gra może zapewnić sporo frajdy.


Skorzystajcie z naszych poradników, jeżeli chcecie kupić tani Game Pass:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze