Premiera Hollow Knight: Silksong w Xbox Game Pass byłaby spełnieniem marzeń wielu graczy. Okazuje się, że informacja ta może okazać się prawdą!

The Snitch, insider, który poprawnie przewidział listę gier, które pojawią się w trakcie State of Play oraz podał dokładną datę premiery The Last of Us Part I Remake przed oficjalnym ogłoszeniem, umieścił nową wiadomość na swojej stronie na Twitterze. Zielona kropka oraz fraza, która kojarzy się z często używanym przez Microsoft „Play it Day One with Game Pass” nie pozostawiają wątpliwości. Oczywiście nie jest to jeszcze pewnik, ale dotychczasowa skuteczność insidera pozwala sądzić, że wie on nieco więcej od zwykłego śmiertelnika.

Data premiery Hollow Knight: Silksong nie została ujawniona, ale prawdopodobnie poznamy ja już jutro, w trakcie konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Twórcy z Team Cherry mogą też zaskoczyć i zaprezentować wyczekiwany przez wielu tytuł nawet dziś, na Future Games Show. Ze względu na przeciek, który widzicie powyżej, jest to jednak mniej prawdopodobne.

A o co tyle krzyku? Hollow Knight to jedna z najlepszych gier indie 2017 roku. Dwa lata po jej debiucie, w 2019 r., pojawiły się pierwsze informacje o drugiej odsłonie serii. Trailer zobaczycie poniżej. Od tego czasu twórcy jakby zapadli się pod ziemię, skąpo informując fanów o postępach prac. Przez lata premiera Hollow Knight: Silksong stała się już swego rodzaju memem. Prezentacja gry wyczekiwana jest na każdej większej branżowej imprezie, jednak bez powodzenia. Czyżby w końcu miało ulec to zmianie?


Kupcie tani Game Pass, by już dziś zagrać w wiele interesujących produkcji:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze