Dziś premiera High on Life! Wypełniony absurdalnym humorem FPS od jednego z twórców serialu Rick & Morty jest już dostępny w ramach abonamentu Xbox Game Pass, dlatego też możecie zabierać się za instalowanie i granie. To nie jedyny tytuł, który został dziś dorzucony do biblioteki gier XGP. Zagramy także w Potion Craft, czyli symulator alchemika.

  • High On Life (Chmura & Xbox & PC) – już dostępne
  • Potion Craft (Xbox & PC) – dostępne w późniejszych godzinach

High on Life to mocno specyficzna gra. Barwna, komiksowa grafika, tony absurdu i wartka akcja powinny przyciągnąć wszystkich, którzy w nowych pozycjach doszukują się czegoś niemainstreamowego. Strzelanka, w której posługiwać będziemy się gadającymi broniami, non stop komentującymi nasze poczynania, z pewnościa zalicza się do tego nurtu.

Jeśli wolicie ruszyć głową, zamiast postrzelać, bez obaw – Microsoft zadbał i o takie osoby. Potion Craft to symulator alchemika, który pozwoli nam stworzyć najbardziej wymyślne mikstury po to, by sprzedać je później klientom. Do naszego lokalu każdego dnia przybywają potrzebujący pomocy mieszkańcy i tylko od nas zależy, czy sprzedamy im eliksir, który wyleczy ich dolegliwości, czy też wyjątkowo zjadliwą truciznę.


Jeśli macie ochotę zagrać w High on Life w Xbox Game Pass, sięgnijcie po oferty na tani abonament:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze