Ghostwire Tokyo w Xbox Game Pass

Doczekaliśmy się ogłoszenia daty premiery Ghostwire Tokyo w Xbox Game Pass. Gra pojawi się na platformach Microsoftu i w katalogu usługi już w przyszłym miesiącu.

  • Ghostwire Tokyo (PC, Xbox Series X|S) – dostępne od 12 kwietnia

Produkcja studia Tango Gameworks zabiera graczy w podróż do tytułowej stolicy Japonii. Niestety warunki tam panujące nie sprzyjają zwiedzaniu, bo miasto zostało opanowane przez demoniczne siły. Ich pokonaniem będzie musiał zająć się główny bohater, Akito. Jego losy splatają się z duchem niejakiego KK, który, jak szczęśliwie się składa, doskonale zna się na sprawach natury paranormalnej i oferuje cenną pomoc w starciu z zagrożeniem nie z tego świata.

Tytuł ten przypadł do gustu recenzentom i może pochwalić się średnią ocen 77/100 w serwisie Opencritic.

Dodatkowo poinformowano, że 12 kwietnia gra wzbogaci się również o nową, darmową zawartość w ramach aktualizacji zatytułowanej Pajęcza Nić. Produkcja otrzyma dodatkowy tryb, w którym na graczy czekać będzie ponad 130 zróżnicowanych poziomów. Za ich kończenie będzie można zdobyć wirtualną walutę i wykorzystać ją do wykupywania nowych ulepszeń. Oprócz tego główna, fabularna kampania zostanie rozbudowana o nowe lokacje, misje oraz przeciwników.


Przygotujcie się na debiut Ghostwire Tokyo w usłudze i kupcie tani Game Pass już dziś:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] Dowiedzieliśmy się, że już w kwietniu na konsolach Xbox Series X|S i w usłudze XGP zawita Ghostwire Tokyo, wcześniej dostępne na konsolową wyłączność PS5, a w czerwcu dowiemy się więcej na temat […]