Microsoft Flight Simulator w Xbox Game Pass

Już dziś, 27 lipca, debiut konsolowej wersji Microsoft Flight Simulator w Game Passie! Wszyscy abonenci usługi będą mogli rozpocząć zabawę bez dodatkowych opłat od godziny 17:00 czasu polskiego.

Przypominamy, że gra dostępna jest na PC od sierpnia 2020 roku. Microsoft Flight Simulator na Xbox Series X|S zaoferuje tę samą zawartość i rozgrywkę co na pecetach, obędzie się też bez większych kompromisów w zakresie oprawy graficznej, poza zablokowaniem płynności na poziomie 30 klatek na sekundę. To świetna wiadomość biorąc pod uwagę z jak realistycznym i rozbudowanym tytułem mamy tutaj do czynienia! W przyszłości symulator od Microsoftu ma trafić również do biblioteki xCloud, ale konkretny termin nie został jeszcze ujawniony.

Pamiętajcie jednak, że Microsoft Flight Simulator w Game Passie dostępny jest wyłącznie w wersji standardowej, która nie zawiera wszystkich samolotów i lotnisk. Jeśli zależy Wam na pełnym doświadczeniu, to powinniście sięgnąć po droższą edycję Deluxe lub Premium. Poniżej możecie zobaczyć porównanie wszystkich trzech wydań.

Aktualne ceny na Microsoft Flight Simulator w Sklepie Xbox:


Zamierzacie sprawdzić Microsoft Flight Simulator na Xbox Series? 🙂


Xbox Game Pass, dzięki któremu ogracie tę i wiele innych gier, możecie kupić tanio dzięki naszym poradnikom

nowi subskrybenci: 6 miesiący abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za 40,68 zł
nowi subskrybenci: 13 miesięcy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate za 141,81 zł
nowi subskrybenci: 19 miesięcy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za 235,70 zł
aktualni subskrybenci: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate już za 123,66 zł
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze