Diablo 4 w Xbox Game Pass

28 marca pojawiły się aż trzy nowe gry w Xbox Game Pass. Oto produkcje, które możecie zainstalować na swoim PC lub konsoli.

Dla większości użytkowników wątpienia najważniejszym debiutem marca jest pojawienie się Diablo 4 w Xbox Game Pass. Abonenci usługi Microsoftu mogą zapoznać się z całą zawartością gry stworzonej i rozwijanej przez Blizzard Entertainment, czyli fabularną kampanią oraz sezonami. Obecność rozgrywki międzyplatformowej sprawia zaś, że bez problemu możecie przenieść swoje postępy z innych urządzeń na PC czy Xboksa.

Warto również przypomnieć, że niedawno ujawniono szczegółowy poradnik, w którym podano instrukcję instalacji gry na PC. Znajdziecie go w tym miejscu.

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged to wyścigi z popularnymi zabawkowymi samochodzami w roli głównej. Na graczy czeka rozgrywka solo oraz w trybie multiplayer, a także możliwość tworzenia własnych, szalonych torów.

Ostatnia z nowych gier w XGP, Open Roads, to prawdziwa świeżynka. W tej nastawionej na narrację przygodówce śledzimy losy dwóch kobiet, które wyruszają w wielką podróż.


Kup tani Game Pass i już dziś zagraj w Diablo 4 i inne produkcje:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze