Diablo 4 w Xbox Game Pass

Oczekiwanie powoli dobiega końca – Diablo 4 w Xbox Game Pass na PC oraz konsolach pojawi się już 28 marca! Z okazji zbliżającego się debiutu gry w usłudze, Microsoft zdecydował się opublikować krótki poradnik dla graczy pecetowych, w którym zdradzono, co trzeba będzie zrobić, by rozpocząć zabawę. Poniżej możecie zapoznać się z jego spolszczoną przez nas wersją.

  1. Pierwszym krokiem jest udanie się do aplikacji Xbox na PC, upewniając się, że jesteśmy zalogowani na konto Microsoft z aktywną subskrypcją XGP.
  2. Następnie w bibliotece należy znaleźć Diablo IV i wybrać opcję instalacji.
  3. Po pojawieniu się stosownego komunikatu należy zainstalować aplikację Battle.net.
  4. Kolejny krok to utworzenie konta Battle.net lub, jeśli już je posiadacie, zalogowanie się na nie, a następnie połączenie go z kontem Microsoft.
  5. Po pobraniu aplikacji Battle.net i połączeniu kont możecie już ściągnąć i zainstalować samą grę.

Diablo 4 w XGP to nie lada gratka dla fanów hack and slash i RPG akcji. Produkcja stworzona przez Blizzard oferuje pięć grywalnych klas postaci (barbarzyńca, druid, nekromanta, łotr i czarodziej), a także sporo zawartości. Poza trwającą kilkadziesiąt godzin fabularną kampanią znajdziecie tutaj również zmieniającą się co jakiś czas zawartość sezonową. Aktualnie w grze trwa 3. sezon, a premiera kolejnego zaplanowana została na maj.


Kupcie tani Game Pass i bądźcie gotowi na debiut D4 w usłudze!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] Warto również przypomnieć, że niedawno ujawniono szczegółowy poradnik, w którym podano instrukcję instalacji gry na PC. Znajdziecie go w tym miejscu. […]