Microsoft uruchomił właśnie rodzinny abonament XGP na pierwszych rynkach. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak prezentować się będzie cena Xbox Game Pass Friends & Family, a także poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat nowej usługi.

Co oferuje Xbox Game Pass Friends & Family?

Xbox Game Pass Friends & Family zaoferuje wszystkie korzyści XGP Ultimate dla pięciu użytkowników. Decydując się na zakup pakietu Friends & Family możecie zaprosić do usługi do czterech osób z rodziny lub znajomych mieszkających w tym samym kraj.

Miesięczny abonament w pierwszym z europejskich regionów (Irlandia) wyceniono na €21.99 (ok 104 zł), co w przypadku zaproszenia maksymalnej ilości osób, da nam ok. 21 zł na miesiąc.. Warto jednak zaznaczyć, że cena Xbox Game Pass Friends & Family w Polsce może nieco się różnić, ale nie powinno być tu większych odstępstw.

Pełną kontrolę nad subskrypcją Friends & Family ma jedynie osoba, która zakupiła abonament. Tylko ten gracz ma możliwość dodawać i usuwać osoby i jako jedyny może korzystać z subskrypcji na wszystkich kontach przypisanych do swojej konsoli. Pozostali gracze będą musieli ograniczyć się wyłącznie do czerpania profitów na jednym koncie.

Konwersja i przeliczniki Xbox Game Pass Friends & Family

Poznaliśmy też przeliczniki konwersji Xbox Game Pass Friends & Family z innych abonamentów. Jeśli na swoich kontach macie obecnie aktywny dowolny abonament XGP (bądź Live Gold/EA Play) to będziecie mogli przekonwertować go na Friends & Family według poniższych przeliczników:

  • 30 dni Xbox Game Pass Ultimate – 18 dni Xbox Game Pass Friends & Family
  • 30 dni Xbox Game Pass – 12 dni Xbox Game Pass Friends & Family
  • 30 dni PC Game Pass – 12 dni Xbox Game Pass Friends & Family
  • 30 dni Xbox Live Gold -12 dni Xbox Game Pass Friends & Family
  • 30 dni EA Play – 6 dni Xbox Game Pass Friends & Family

Więcej informacji uzyskacie, przechodząc na stronę irlandzkiego Microsoft Store.


Zanim oferta pojawi się w Polsce, możecie skorzystać z promek na Tani Game Pass

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] Nie zabrakło również innych, ciekawych ogłoszeń. Na pierwszych rynkach uruchomiono rodzinny wariant XGP, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, jaka będzie cena Xbox Game Pass Friends & Family. Więcej na ten temat możecie przeczytać w osobnym wpisie. […]

trackback

[…] takiego działania nie zostały ujawnione. Niektórzy podejrzewają, że może być to związane z planem rodzinnym Xbox Game Pass lub chęcią wprowadzenia do tej usługi katalogu […]