Poniższy sposób pozwala na zakup 7 dni Xbox Game Pass Ultimate za 21,57 zł! Oszczędność względem oficjalnej ceny XGPU wynosi 0%.

Z poradnika skorzystać mogą wszyscy użytkownicy – nowi, powracający, jak i aktualni subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate!

Krok 1

Kup 7 dni Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli skorzystasz z naszego porównania ofert i posłużysz się odpowiednim kodem zniżkowym, masz pewność że nie przepłacisz.

Krok 2 – realizacja kodu Xbox Game Pass Ultimate

Wykorzystaj zakupiony kod XGPU na redeem.microsoft.com.

Sukces!

Gratulacje! 7 dni Xbox Game Pass Ultimate wylądowało na twoim koncie Microsoft. Za przedłużenie subskrypcji zapłaciłeś 21,57 zł!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 Komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sławek
Sławek
6 miesięcy temu

W poradniku powinna się znaleźć informacja, że kody te są najprawdopodobniej z Pringlersów i należy je wykorzystać, też najprawdopodobniej do 10 sierpnia.

Daniel
Daniel
5 miesięcy temu

Działa 🙂

jer
jer
4 miesięcy temu

Po wpisaniu Kodu ukazuje się komunikat, że przekroczyłem limit i rabatu nie ma. Mógłby Ktoś rozwinąć tę wiadomość. Od czego zależy ten limit ponieważ nigdzie nie widziałem informacji o limitach.Przy zakupie 1×7 brak rabatu nawet o 6 procent jest do przełknięcia ale przy większych wartościach może to być przykre.

jer
jer
4 miesięcy temu

Kupiłem jeszcze raz 1×7

joe
joe
4 miesięcy temu

Mam pytanie – czy możliwe jest wykorzystanie kilku kodów „7 days” na tym samym koncie? W przypadku zakupu na Kinguin.net, widnieje informacja, że można wykorzystac tylko jeden kod naraz.

jer
jer
3 miesięcy temu

Można dzień po dniu. Do ceny 6,82 sklep dolicza ok. 35 procent marży a nie odlicz rabatu.Jakieś cwaniactwo którego nie lubię.Dlaczego?

crear
3 miesięcy temu

Hej, Jak długo trzeba odczekać od poprzedniej subskrypcji aby być „powracającym” użytkownikiem? Nie ma to znaczenia czy jest to 1 dzień czy 1 miesiąc? Czy jest jakiś minimalny odstęp pomiędzy?

Paweł
1 miesiąc temu

Korzystam i jestem mega zadowolony. Ta usługa sprawiła, że zdecydowałem się na xboxa, a nie playstation.